OPEL: W SALONACH MARKI TRWA TYDZIEŃ ASTRY

W autoryzowanych salonach marki Opel, rozpoczął się trwający do 29 sierpnia, Tydzień Opla Astry. W jego trakcie można zapoznać się z ekonomicznym modelem.

Autoryzowani dealerzy marki Opel dysponują szeroką ofertą samochodów gotowych do wyjazdu na trasę, a niektóre dostępne można będzie kupić w cenie 61 900 złotych.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Wybór odpowiedniego samochodu ułatwia wyszukiwarka w Wirtualnym Salonie Opla. Ponadto marka Opel przygotowała ciekawą propozycję dla przedsiębiorców – Astra w leasingu Free2Move Lease jest teraz dostępna już od 620 zł netto miesięcznie.

– Produkowana w Polsce Astra to samochód znany ze swojej jakości. Dzięki nowej gamie dynamicznych i ekonomicznych silników, obejmującej jednostki benzynowe oraz wysokoprężne, model ten wyróżnia się wyjątkowo konkurencyjnym zużyciem paliwa. Tydzień Opla Astry to świetna okazja na zakup tego samochodu – cenionego przede wszystkim za świetne połączenie komfortu, właściwości jezdnych i nowoczesnych technologii z niskimi kosztami użytkowania – powiedział Jacek Górski, dyrektor generalny marki Opel w Polsce.

Najnowsza generacja kompaktowego modelu Opla, to najbardziej wydajna Astra w historii. Dzięki nowoczesnym silnikom i przekładniom wyznacza ona standardy niskiej emisji i zużycia paliwa, plasując się pod tym względem w czołówce klasy kompaktowej.