OSRAM: H4 I H7 – LIMITOWANA ZŁOTA WERSJA (KONKURS)

O 1_H7NBPL

Popularne żarówki Osram Night Breaker Plus są od stycznia dostępne w limitowanej, złotej wersji. Nowa seria powstała, by uczcić piątą rocznicę powstania żarówek Night Breaker.

Żarówki te zapewniają o 20 proc. bielsze światło, a pokryte złotem główki nadają reflektorom samochodu oryginalny wygląd. Nowość przygotowano specjalnie z myślą o kierowcach, którzy cenią bezpieczeństwo, wysoką jakość światła i chcą wyróżnić swój samochód.

Nowy produkt Osram jest dostępny w dwóch popularnych typach – H4 i H7. Poza pokrytą 24-karatowym złotem główką, warstwa tego metalu jest także na stykach trzonka, a bańka ma dodatkową, niebieską powłokę. Zasięg wiązki światła reflektora z żarówką limitowanej serii może być dłuższy nawet o 35 m w porównaniu ze standardową żarówką halogenową. Night Breaker Plus Limited Edition dostarcza do 90 proc. więcej światła, niż zwykła żarówka halogenowa. Dzięki temu kierowca może o wiele wcześniej zauważyć przeszkodę na drodze.

Równocześnie z wprowadzeniem na rynek limitowanych żarówek firma Osram uruchomiła konkurs fotograficzny „Gorączka złota”. Wystarczy zrobić jedno zdjęcie, którego tematem jest samochód i złoto, by mieć szansę na główną nagrodę – iPada najnowszej generacji z futerałem w kolorze złotym. Więcej informacji na temat produktu i samego konkursu można znaleźć na stronie www.osram.com/limited lub na Facebooku.

Żarówki Night Breaker Plus Limited Edition są dostępne w punktach prowadzących sprzedaż żarówek samochodowych marki. Seria jest limitowana, a liczba produktów ograniczona. Sugerowana cena detaliczna za dwie żarówki to ok. 70 zł w przypadku typu H4 i ok. 90 zł za H7.

O 2_H4NBPL