OSRAM: ŻARÓWKI NEOLUX PO PRZYSTĘNEJ CENIE

G10397357_H1_N448_01B_55W_12V_P14_5s_MiCH_NEOLUX.indd

Gama żarówek samochodowych (reflektorowych i pomocniczych) Neolux łączy jakość z przystępną ceną. Są w niej produkty na napięcie 12 i 24 V. Wyłącznym importerem żarówek jest firma OSRAM.

Oferta marki Neolux to dobry wybór dla kierowców szukających bardziej ekonomicznych zamienników produktów znanych producentów, a jednocześnie oczekujących światła dobrej jakości w reflektorach samochodowych. Wszystkie żarówki tej marki produkowane są według niemieckich standardów jakości, zgodnie z ECE R-37.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W ofercie motoryzacyjnej Neolux jest 14 typów żarówek reflektorowych oraz 22 pomocniczych. Są wśród nich żarówki o podwyższonych parametrach – Hammer Extra Life, które wytwarzają do 50 proc. więcej światła w porównaniu ze standardową żarówką i mają znacznie wydłużony zasięg światła oraz Hammer Blue Light – żarówki charakteryzujące się niebiesko- białym światłem, podobnym do światła ksenonowego.

Produkty Neolux dostępne są w blistrach i pudełkach kartonowych. Opakowanie z żarówkami zapasowymi zawiera najważniejsze żarówki pomocnicze – P21W, R5W, W5W, i P21/5W – w zestawie z H4 lub H7.

Wyłącznym importerem żarówek marki Neolux jest firma OSRAM Sp. z o.o., dystrybutor marek OSRAM, Hejalux, Neolux.