P.O.C. POLSKA: PIĄTY ZLOT JUŻ W CZERWCU – ZAPRASZAMY!

pajero_tdc-122

Od pięciu już lat na drogach i bezdrożach naszego kraju możemy spotkać samochody terenowe marki Mitsubishi z emblematem Pajero Owners Club Polska.

Klub, nieprzerwanie od 2009 roku, umożliwia właścicielom różnych modeli aut turystycznych spod znaku trzech diamentów korzystania ze wspólnej platformy informacyjnej oraz integrację dla tych, których pasją są podróże samochodowe oraz przygody w terenie.


Zobacz także:
TURYSTYKA
PAJERO OWNERS CLUB POLSKA


W dobie globalnej komputeryzacji i łatwego dostępu do sieci głównym miejscem wymiany doświadczeń stał się internet. W przypadku naszego klubu jest podobnie, choć nie ograniczamy się jedynie do kontaktów wirtualnych. Organizujemy spotkania, wyjazdy, podróże i imprezy integracyjne.

Co roku, tradycyjnie wiosną odbywa się rocznicowe spotkanie klubu, które gromadzi najliczniejszą rzesze sympatyków Mitsubishi 4×4 w naszym kraju. Podobnie, jak w roku 2013 jubileuszowy zlot Pajero Owners Club Polska odbędzie się w pierwszy pełny weekend czerwca (6-8.06). Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich klubowiczów, przyjaciół oraz sympatyków klubu na ogólnopolską imprezę integracyjną. Pięć lat to dobra okazja aby przypomnieć sobie początki działalność P.O.C. i wspólnie świętować tą rocznicę. Będzie nam niezmiernie miło gościć Was wszystkich na Mazowszu. Może nie jest to idealny środek Polski ale mamy nadzieję, że na spotkanie posiadaczy i użytkowników terenówek spod znaku trzech diamentów każdemu zainteresowanemu będzie blisko.

Informacje podstawowe:
– termin zlotu: 6 – 8 czerwca (piątek – niedziela);
– baza zlotu: Lipowy Przylądek, Łacha k/Serocka (Mazowsze)

Wpisowe:
– załoga (dwie osoby dorosłe) – 200 zł.;
– każda dodatkowa osoba w załodze – 65 zł.;
– dzieci do lat 7 – bez opłaty.

Imprezie (nie tylko zresztą tej, ale także innym, organizowanym przez Klub) od lat patronuje portal NewsAuto.pl.

Więcej informacji: www.pajero.org.pl

Eugeniusz Dominik Łukasiak