PEUGEOT 301 Z INSTALACJĄ GAZOWĄ JUŻ W SPRZEDAŻY

Peugeot 301a

Peugeot Polska rozszerzył ofertę o model Peugeot 301 w wersji z instalacją gazową. Wersja 301 Active 1.6 VTi 115 LPG w promocyjnej ofercie będzie sprzedawana klientom indywidualnym w cenie 48 900 złotych.

Na rynku polskim model 301 LPG stanowi odpowiedź na oczekiwania klientów kierujących się przede wszystkim umiarkowaną ceną zakupu oraz niskimi kosztami eksploatacji. Dzięki takim cechom jak niska masa własna, wytrzymałość oraz trwałość zastosowanych materiałów samochód jest propozycją stanowiącą właściwy kompromis miedzy parametrami użytkowymi i kosztami utrzymania.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W ofercie z instalacją gazową modelu 301 znalazła się sprawdzony i optymalny w stosunku do wagi auta silnik 1.6 VTi 115 KM.

peuge3

Dostawcą instalacji do Peugeot 301 jest firma Czakram, która przez ostatnie lata stała się niekwestionowanym liderem w zakresie instalacji gazowych do nowych samochodów.

Peugeot Polska jako pierwszy importer w Polsce będzie oferował zarówno montaż jak też serwisowanie instalacji gazowej także w sieci Autoryzowanych Stacji Obsługi Peugeot. Dla klienta marki Peugeot oznacza to nie tylko szybki i wygodny zakup, ale także obsługę w serwisie u wybranego dealera.

peuge2jpg