PEUGEOT: NOWY SALON WiW W OPOLU JUŻ OTWARTY

WiW Opole 2

W Opolu odbyła się uroczystość otwarcia całkowicie nowego salonu spółki WiW Peugeot. Połączona była z nią polska premiera najmocniejszego w historii Peugeot modelu – RCZ R, który właśnie trafił do sprzedaży.

Autoryzowany salon WiW Peugeot otwarty został przy ulicy Armii Krajowej 8 w Opolu. Nowy obiekt wzniesiony zgodnie z linią architektoniczną i wymogami Peugeot, spełnia wszystkie standardy BlueBox, według których marka buduje obiekty na świecie.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności w tym: salon sprzedaży samochodów nowych o powierzchni 610 m2, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż części zamiennych. Do dyspozycji klientów jest także stacja kontroli pojazdów.

W oficjalnej inauguracji udział wzięli, Marszałek Województwa Opolskiego – Andrzej Buła, Prezydent Miasta Opola – Ryszard Zembaczyński oraz Dyrektor Generalny Peugeot Polska – Sophie Passard, Dyrektor Generalny Banku PSA Cezary Wachowski oraz Prezes Grupy kapitałowej Sindbad, Ryszard Wójcik.

WiW 1

Ceremonia otwarcia uświetniona została polską premierą, Peugeot RCZ R – najmocniejszego w historii modelu marki. Jest on wyposażony w nową, benzynową turbodoładowaną jednostkę napędową 1.6 THP, z wtryskiem bezpośrednim. Silnik maksymalną moc 199 kW (270 KM) przy 6000 obr./min., a jego maksymalny moment wynosi 330 Nm w zakresie prędkości obrotowej od 1900 obr./min. do 5500 obr./min. W opolskim salonie zaprezentowano jeden z czterech dostępnych lakierów RCZ R – Czerwony Erythrée z czarnym matowym dachem z włókien węglowych.

– Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. W swoich działaniach zabiegamy o stały rozwój i staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez dostarczanie im wyrobów i usług na możliwie najwyższym poziomie jakościowym. Miejsce, w którym powstał właśnie nowy salon Peugeot w Opolu, od wielu lat kojarzy się mieszkańcom Opola z motoryzacją. Naszym klientom wydaliśmy już ponad 5000 samochodów. Bardzo się cieszę, że kolejnym etapem rozwoju firmy jest podpisanie umowy o współpracy z marką Peugeot. W kontekście biznesowym, wiążemy wraz z rozpoczęciem współpracy z marką Peugeot duże nadzieje – powiedział Janusz Wysocki, Prezes Zarządu WiW Opole, który wraz z Marszałkiem Andrzejem Bułą oraz Dyrektorem Generalnym Peugeot Polska, Sophie Passard uroczyście przeciął wstęgę (co widać na zdjęciu powyżej).

WiW 3
Prezes Zarządu WiW wraz Dyrektorem Generalnym Peugeot Polska oraz Marszałkiem Wojewódzctwa