PEUGEOT: POLSKA – AUSTRALIA Z AUTAMI MARKI

Pe 1_4958

Peugeot Polska został oficjalnym przewoźnikiem meczu Davis Cup by BNP Paribas: Polska – Australia, który będzie miał miejsce w dniach 13-15 września w Warszawie.

Firma podjęła się obsługi transportowej uczestników tego ciekawego wydarzenia. Tenis uprawia ponad 150 mln osób praktycznie w każdym miejscu na świecie. W roku 2013 w setne urodziny Pucharu Davisa, w turnieju w którym wzięło udział 129 państw, reprezentanci Polski awansowali do World Group Play-offs, co jest największym sukcesem w historii startów drużyny Polski w rozgrywkach.


Zobacz także:
SPORT


Na kortach w polskiej drużynie wystąpi m.in. Jerzy Janowicz, półfinalista turnieju w Wimbledonie, który na co dzień jeździ samochodem marki Peugeot.

Pe 2_4899

Do obsługi meczu wybrano absolutną nowość w ofercie – model Peugeot 2008 – crossovera o wyrazistym i eleganckim stylu, który niedawno trafił do salonów Peugeot w naszym kraju. Flota modeli złożona z siedmiu miejskich crossoverów oraz dwóch busów będzie woziła obie drużyny, a także VIP’ów, oraz gości imprezy.

Uroczyste przekazanie kluczyków do floty miało miejsce w Salonie Firmowym Peugeot Polska przy Alei Krakowskiej 7 w Warszawie w obecności Dyrektora Marketingu Peugeot Polska, Guillaume’a de Bienassis. Kluczyki odebrał kapitan reprezentacji Polski, Radosław Szymanik.

Przed meczem, który będzie zorganizowany w Hali Torwar, widzowie będą mogli zobaczyć na ekspozycji nowego miejskiego crossovera Peugeot 2008, który zajmie honorowe miejsce przed obiektem.

Pe 3_4894