PEUGEOT W OLIMPIJSKIEJ FORMIE

Na mocy podpisanej w maju br. umowy z Polskim Komitetem Olimpijskim, Peugeot Polska jest jednym ze sponsorów Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Z okazji zbliżających się XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie, Peugeot przygotował wyjątkową kampanię promującą limitowaną Serię Olimpijską swoich produktów.

Limitowana Seria Olimpijska obejmuje następujące modele Peugeot: 308, 308 Kombi, 3008, 5008 oraz Partner Tepee. Wszystkie wyróżniają się lakierem metalizowanym, ozdobnymi nakładkami na progach oraz specjalną olimpijską plakietką, umieszczoną na przednich drzwiach. Poza tym, w zależności od modelu, ich wyposażenie obejmuje np. automatyczną klimatyzację, czujniki parkowania czy skórzaną kierownicę.

Kampania promująca Serię Olimpijską potrwa do 15 sierpnia 2012 roku, a towarzyszy jej konkurs dla klientów z niezwykle atrakcyjnymi nagrodami, godnymi wyjątkowego wydarzenia, jakim są igrzyska olimpijskie.

Aby wziąć udział w konkursie klient jest zobowiązany:
• udać się do dowolnego salonu Peugeot, odbyć jazdę testową wybranym modelem i odebrać kupon z kodem, a następnie zarejestrować się przy użyciu otrzymanego kodu na stronie www.olimpiada.peugeot.pl;
• rozwiązać quiz składający się z 10 pytań: pięciu związanych z historią igrzysk oraz pięciu dotyczących zaangażowania marki Peugeot w różne dyscypliny sportu na świecie. Dodatkowo należy udzielić odpowiedzi na jedno pytanie otwarte.

Główną nagrodą konkursu będzie wyjazd zwycięzcy wraz z osobą towarzyszącą do Londynu na zakończenie igrzysk, w dniach 8-13 sierpnia 2012.

Pozostałe nagrody w konkursie:
• 5 zaproszeń na uroczystą galę z udziałem przedstawicieli Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej, organizowaną przez Polski Komitet Olimpijski;
• 5 rowerów marki Peugeot;
• 10 zestawów z kolekcji olimpijskiej Londyn 2012 – zestaw składa się z torby sportowej oraz damskiej i męskiej koszulki polo. Fundatorem nagrody jest firma 4F, sponsor Kolekcji Olimpijskiej Londyn 2012.

Peugeot zaprasza do odwiedzania salonów w całej Polsce i wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie olimpijskim! Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.olimpiada.peugeot.pl.