PEUGEOT: JUBILEUSZOWY MODEL 508 SW WYDANY

peugeot 1_124

W salonie Lion Motors w Piasecznie miała miejsce uroczystość wydania klientowi 20- tysięcznego samochodu sprzedanego w Polsce w ramach oficjalnego programu Peugeot Używany Gwarantowany.

Jubileuszowym autem, okazał się model Peugeot 508 SW 2.0 HDi 140 KM z roku 2012 pozyskany z rodzimego rynku. Szczęśliwym nabywcą „20 000” okazał się Paweł Sołtysiak z Warszawy, który powiedział że czuje się zaskoczony i mile wyróżniony.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Zapytany o zakup samochodu dodał, iż poszukiwał używanego i wygodnego, ale reprezentacyjnego samochodu z dużym bagażnikiem, sprawdzonego i z gwarancją od dealera.

peugeot 2_388

Samochód został przekazany w obecności Jacka Gieca, Szefa działu samochodów używanych Peugeot Polska oraz Dyrektora Zarządzającego Lion Motors Piaseczno Dariusza Wysockiego. Kluczyki do auta wręczali Marcin Antosiewicz doradca handlowy Lion Motors oraz Michał Godowski, szef strefy samochodów używanych Peugeot Polska.

Uroczystość uświetnili ze strony Peugeot Polska, m.in. Dyrektor Marki Peugeot w Polsce Sophie Passard oraz Dyrektor Handlowy Peugeot Polska Tomasz Chodkiewicz; ze strony salonu Lion Motors, Prezes PGA w Polsce, Stefan Theodorus Van Herpen. Nie zabrakło także przedstawicieli partnerów programu Peugeot Używany Gwarantowany z Dekra Polska oraz z The Warranty Group Polska.

peugeot 3_315

Peugeot Używany gwarantowany to ogólnoświatowy program samochodów używanych przygotowany i prowadzony przez markę Peugeot. W Polsce sieć PUG tworzy obecnie 29 dealerów, spełniających restrykcyjne kryteria wymagane do prowadzenia tej działalności. Celem programu jest nie tylko dostarczenie klientom wysokiej jakości samochodów używanych, ale także związanych z tym wartości, jak: zaufanie, pewność i „spokojna głowa”.

Są one zapewnione poprzez gwarancję Peugeot z 24 – godzinnym serwisem assistsance oraz certyfikatem jakości pojazdu DEKRA.

peugeot 4_464