PGD: HYUNDAI – 29. AUTORYZACJA DEALERSKA GRUPY

H 1_Wielicka (4)

Grupa PGD uruchomiła drugi w Krakowie, a trzeci w swojej sieci, salon Korea Motors, będący autoryzowanym przedstawicielstwem Hyundaia. To już dwudziesta dziewiąta autoryzacja w Polsce największej rodzimej grupy dealerskiej.

– Dynamiczne rozszerzanie przez Hyundaia gamy modelowej i równie szybko rosnące zaufanie klientów do marki, nie pozostawiają wątpliwości, że Hyundai jest ważnym parterem w strategii naszego rozwoju – mówi Grzegorz Hankus, Prezes Grupy PGD.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Salon Korea Motors, zlokalizowany przy ul.Wielickiej 250, ma 400 m kw. powierzchni ekspozycyjnej, co umożliwia prezentację pełnej gamy samochodów Hyundaia. Do dyspozycji klientów jest osiem modeli testowych. Na miejscu, jak we wszystkich salonach Grupy PGD, można skorzystać z bogatej oferty kredytowej, leasingowej i ubezpieczeniowej.

H 3_Wielicka (9)

Pierwszym sprzedanym w salonie samochodem był Hyundai ix20. Nowe dealerstwo już po tygodniu działalności może pochwalić się sprzedażą flotową. Znany producent słodyczy – firma Wawel kupiła bowiem 15 samochodów Hyundai i20.

– Taki partner na początku działalności może być znakiem, że czekają nas słodkie czasy – komentuje z uśmiechem Artur Fronc, koordynator salonu, przyznając jednocześnie, że marzy mu się pójście w ślady starszego brata z drugiej strony Wisły i zdobycie tytułu Dealera Roku Hyundaia.

H 2_Wielicka (5)