POC: KLUB MIŁOŚNIKÓW PAJERO ZAPRASZA NA ZLOT

Pajero Owners Club Polska ma już trzy lata. To okazja do świętowania – w maju odbędzie się rocznicowy zlot, na który zaproszeni są wszyscy aktualni i przyszli członkowie. Odbędzie si on w maju w Lidzbarku Warmińskim. To okazja do świętowania – w maju odbędzie się rocznicowy zlot, na który zaproszeni są wszyscy aktualni i przyszli członkowie. Odbędzie się on w maju w Lidzbarku Warmińskim.

Najpierw kilka słów o Klubie:

Powstanie Pajero Owners Club Polska to naturalna konsekwencja potrzeby integracji użytkowników jednej z najstarszych marek samochodów terenowych na świecie. Dla członków P.O.C., korzystanie z wieloletniego doświadczenia Mitsubishi, w tworzeniu i budowaniu pojazdów, bądź co bądź zaawansowanych technologicznie, jest swego rodzaju nobilitacją.

Manifestując swoje przywiązanie do marki, powstałej w Kraju Kwitnącej Wiśni chcemy z jednej strony podzielić się ze wszystkimi posiadaczami samochodów radością użytkowania tych właśnie pojazdów, z drugiej promować niezawodność i szerokie możliwości terenówek ze znakiem trzech diamentów.

Duży nacisk kładziemy na relacje osobiste i propagowanie całkowicie legalnej i bezpiecznej turystyki samochodowej. W tym celu zdecydowaliśmy się na zakup samochodów 4×4. Mimo, że obecnie nie jest to może najpopularniejsza marka w szeroko rozumianej turystyce offroad’owej liczymy, że nasza działalność przyczyni się do jej lepszego poznania i rozpowszechnienia. To naprawdę dobre i wygodne auta, choć nie mają ciężkiego, pancernego wyglądu.

Naszym celem jest również umożliwienie właścicielom różnych modeli Pajero, L200 oraz innych aut turystycznych Mitsubishi korzystania ze wspólnej platformy informacyjnej. W dobie globalnej komputeryzacji i łatwego dostępu do sieci głównym miejscem wymiany doświadczeń staje się internet. W przypadku P.O.C. PL jest podobnie. My jednak nie ograniczamy się jedynie do wirtualnych kontaktów. Planujemy również wspólne wyjazdy, podróże, rajdy i imprezy integracyjne. Witryna internetowa stała się doskonałym miejsce do umieszczania informacji o naszych poczynaniach.

Tworząc klub, przyjęliśmy zasadę ograniczonego oraz przemyślanego powiększania naszego grona. Proces rejestracji wymaga trochę wysiłku i częściowego uchylenia zasłony, skrywającej nasze osoby. Nie chcemy być bezimiennymi użytkownikami kolejnego forum sieciowego, gdzie każdy może wszystko, utożsamiamy się z niesioną przez nas ideą. Część działów jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych, niektóre tylko dla zarejestrowanych klubowiczów.

Większość informacji znajdujących się na naszej stronie, jej wygląd, funkcjonalności i szata graficzna jest zasługą członków i przyjaciół klubu. Stanowimy grupę ludzi świadomych swoich wyborów i gotowych współdziałać w realizacji zamierzeń klubu, stąd nasze hasło “Swoją Drogą”. Każdy z nas wnosi jakąś nową, oryginalną wartość do P.O.C. PL i chce się nią dzielić z innymi. Zgodnie z naszą dewizą, wspólnie prowadzimy różne projekty, nie rezygnując ze swojej drogi. Łączą nas “trzy diamenty” Mitsubishi, lecz każdy z nas zachowuje swoją indywidualność.

Chcemy dzielić się ideą podążania “swoją drogą” z każdym, świadomym swojego wyboru, użytkownikiem “terenówki”, zarówno w turystyce, jak i w wyczynie. Nasi członkowie i przyjaciele udowodnili nie raz, w imprezach ogólnopolskich i światowych, że Mitsubishi, szczególnie Pajero, w niczym nie ustępuje innym popularnym markom samochodów terenowych i doskonale spisuje się na dalekich wyprawach jak i na rodzimych poligonach.

Zapraszamy wszystkich miłośników off-roadu i samochodów Mitsubishi do poznania nas bliżej. Organizujemy w ciągu roku, lub uczestniczymy, w wielu imprezach, ale o tym szczegółowo już w dziale ” Przygoda” oraz na forum klubowym.

Do zobaczenia na szlaku!

3. ZLOT ROCZNICOWY

Zlot odbędzie się w dniach 11-13 maja 2012 w Lidzbarku Warmińskim.

Program ramowy:

-11 maja piątek – przyjazd do Hotelu Górecki w Lidzbarku Warmińskim, w planach wieczorny grill w Chacie Warmińskiej i integracja.

– 12 maja sobota – po śniadaniu kolejno ruszamy na trasę wg roadbooka, na końcu trasy w leśniczówce Międzyrzecze będzie pod wiatą obiad z gatunku bigos, grochówka, grill itp. Wieczorem kolumną wracamy do hotelu gdzie kontynuujemy integrację.

– 13 maja niedziela – po śniadaniu ruszamy pod zamek w Lidzbarku na zwiedzanie i spacer po centrum. Powrót do domu.

Nocleg:
Hotel Górecki: 11-100 Lidzbark Warmiński, ul. Olsztyńska 4 (rezerwacji pokoju i przedpłaty dokonujemy sami bezpośrednio w hotelu podając hasło “Zlot rocznicowy” w terminie do 25 kwietnia 2012).

Opłaty: 60 złotych od osoby dorosłej (z wpisowego zwolnione są dzieci do lat 10). Wpisowe obejmuje posiłek piątkowy oraz sobotni bez napojów procentowych. Wpisowe oraz opłaty za koszulki proszę wpłacać na konto klubowe (Klub / O nas) w terminie do 25 kwietnia 2012.

Osoby nie posiadające konta klubowego zgłaszają się e-mailem na adres: kontakt@pajero.org.pl .

Wszystkie informacje dostępne są na stronie: pajero.org.pl

Fot.: pajero.org.pl