POZNAŃ MOTOR SHOW 2014: PORSCHE POKAZUJE NOWOŚCI

Por 1_11

Modele Macan i 911 Targa to premiery Porsche podczas Poznań Motor Show. Na gości czeka dwanaście samochodów marki oraz kolekcja ekskluzywnych akcesoriów Porsche Driver’s Selection.

Macan zostanie zaprezentowany we wszystkich odmianach dostępnych w momencie debiutu – Macan S Diesel, Macan S oraz topowej Macan Turbo. Najnowsza odsłona kultowej Targi pojawi się natomiast w mocniejszej wersji 911 Targa 4S.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE
POZNAŃ MOTOR SHOW 2014


Poza debiutantami podczas poznańskich targów będzie można z bliska obejrzeć znane już samochody Porsche. Modele z silnikami montowanymi centralnie będą reprezentować Boxster S i Cayman S, a rodzinę „911” – Porsche 911 Turbo S Cabriolet, 911 GT3 oraz 911 w wyścigowej wersji GT3 CUP. Obok wystąpią również: Cayenne Diesel w specjalnej wersji Platinum Edition, Panamera Diesel oraz Panamera Turbo S.

Po 2_10

Porsche Driver’s Selection

Podczas salonu samochodowego miłośnicy Porsche będą mogli nabyć gadżety, ubrania i akcesoria z kolekcji Porsche Driver’s Selection. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą najwyższej jakości przedmiotów firmowanych przez Porsche Design, które niczym samochody z Zuffenhausen łączą sportowy, elegancki design z funkcjonalnością na co dzień.

Oprócz sklepu z akcesoriami na gości stoiska czekają atrakcyjne pokazy towarzyszące modelom Porsche. Godziny pokazów: piątek, 28 marca – 15:00, 17:00; sobota i niedziela 29-30 marca – 11:00, 13:00, 15:00 oraz 17:00.

Po 3_85

Michelin – 2 premiery w Poznaniu razem z Porsche

W Poznaniu, odbędzie się też polska premiera dwóch opon Michelin. Na stoisku Porsche będzie można zobaczyć opony Michelin Pilot Sport Cup 2 oraz Latitude Sport 3, która ma homologację do najbardziej prestiżowych modeli SUV – w tym do Porsche Macan.

Latitude Sport 3 zapewnia obok bezpieczeństwa także precyzję kierowania i przyczepność taką jak w oponach aut sportowych. Michelin Pilot Sport Cup 2 to przykład przeniesienia doświadczeń z torów do seryjnej produkcji. Dotychczas opony te były dostępne tylko jako oryginalne wyposażenie aut sportowych takich jak Porsche 911 GT3 czy Porsche 918 Spyder.

Po 4_9