POZNAŃ MOTOR SHOW 2016: MERCEDES – OD CITANA DO KLASY V

merc_pozn1u

Podczas zakończonych już, największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show, Mercedes- Benz Vans, wraz z poznańskimi dealerami Duda-Cars i
MB Motors, zaprezentował kilka kluczowych modeli samochodów.

Gama wystawionych egzemplarzy obejmowała propozycje dla wszystkich zainteresowanych posiadaniem auta użytkowego: zarówno tych, którzy myślą o transporcie miejskim, jak i tych, którzy np. przewożą kilku pracowników na dalsze dystanse.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

POZNAŃ MOTOR SHOW 2016


 

Oferowany przez Mercedes- Benz Citan to miejski samochód dostawczy dla przedsiębiorców, skonstruowany specjalnie tak, aby radził sobie z różnorodnymi wyzwaniami w codziennym transporcie miejskim – jest wytrzymały, elastyczny i ekonomiczny w eksploatacji. Wystawowy model dysponuje silnikiem o mocy 110 KM (81 kW) i pojemności 1,5 litra.

Range 2015

Vito 111 CDI Furgon

Mercedes- Benz Vito to właściwa odpowiedź na oczekiwania każdego, kto poszukuje zwrotnego, mocnego, wszechstronnego samochodu dostawczego o kompaktowych wymiarach i wysokich walorach trakcyjnych. Jest to pojazd mogący wypełnić dowolne zadanie postawione przed lekkim samochodem użytkowym.

Na stoisku na salonie samochodowym w Poznaniu prezentowany był model z napęd na koła przednie, silnikiem o mocy 114 KM (84 kW) i pojemności 1,6 litra.

merc-pozn3u

Sprinter 316 CDI Laweta

Mercedes-Benz Sprinter to prawdziwy partner w biznesie, na którym można polegać pod każdym względem. Różnorodne możliwości wyposażenia oraz innowacyjne pakiety bezpieczeństwa sprawiają, że Sprinter spełnia wysokie oczekiwania. A dzięki swej nowoczesnej stylistyce ma pionierską prezencję: odznacza się teraz jeszcze wyższą jakością, ma jeszcze bardziej elastyczny silnik, jest jeszcze bezpieczniejszy i bardziej ekonomiczny.

Wystawowy model posiadał silnik o mocy 163 KM (120 kW) i pojemności 2,2 litra.

merc-pozn4u

Klasa V 250d Avantgarde

Klasa V jest najbardziej eleganckim i komfortowym pojazdem tej klasy oferowanym na rynku. Wnętrze pojazdu wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, stosowanych w limuzynach segmentu premium. Cechą charakterystyczną modelu jest także przestrzeń i bezpieczeństwo. Umożliwia on wygodną podróż dla maksymalnie 8 osób. Przy tym zachowuje kompaktowe wymiary umożliwiające łatwe manewrowanie w mieście oraz parkowanie na wąskich miejscach postojowych.

Na stoisku prezentowany był model dysponujący silnikiem o mocy 190 KM (140 kW) i pojemności 2,2 litra.