POZNAŃ MOTOR SHOW 2017: CABRIO POLAND Z WIATREM WE WŁOSACH

cabrio-pms1

Targi motoryzacyjne Poznań Motor Show to wydarzenie dla wszystkich, którzy uwielbiają delektować się pięknem samochodów, słuchać ryczących silników, spotykać ciekawych ludzi i brać udział w ekscytujących pokazach.

Salon samochodowy w Poznaniu jest również ważnym źródłem informacji o nowościach i premierach na rynku motoryzacyjnym. Na tego typu wydarzeniu nie zabrakło Cabrio Poland – miłośników bezdaszników, ekspertów w dziedzinie kabrioletów, a przede wszystkim organizatorów II Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2017.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

POZNAŃ MOTOR SHOW 2017


 

„Wiele marek. Jedna pasja”: to hasło przyświeca organizatorom II Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2017, którzy w pierwszy weekend sierpnia pragną zgromadzić w jednym miejscu pasjonatów wszystkich cabrioletów. Z tego powodu na targach Motor Show, ekipa zaprezentuje wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju modele, z których każdy reprezentować będzie inną markę, styl czy rocznik.

W hali 6A można podziwiać między innymi: Ford Anglia, Porsche 968 oraz kultowego Mercedesa 129 SLE. W nawiązaniu do tradycji, równoczesnego otwierania dachów przy akompaniamencie przebojów ACDC, Cabrio Poland stworzy namiastkę towarzyszącej temu atmosfery.

Jak na miłośników kabrioletów przystało Cabrio Poland uwielbia czuć wiatr we włosach, dlatego podczas targów, dzięki gadżetom i wiatrakowi, odwiedzający będą mieli szansę zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w cabrio i otrzymać namiastkę emocji jakich dostarcza przejażdżka cabrio. Na odwiedzających stoisko czekają również liczne konkursy i niespodzianki.

Ekipa, która pracuje przy projekcie to ludzie z pasją, którzy pragną spotykać podobnych do siebie. Ich wcześniejsze doświadczenia pokazały, że w Polsce, a nawet szerzej – w Europie – brakowało imprezy integrującej fanów aut z otwartymi dachami. Cabrio Poland to nie tylko Zlot, ale również pierwsze źródło informacji o wszelkich nowinkach i ciekawostkach w świecie cabrio.

Obserwować ich poczynania można poprzez aplikację mobilną Cabrio Poland, stronę internetową www.cabriopoland.com oraz media społecznościowe.

Marta Sworowska
Fot.: cabriopoland.com