POZNAŃ MOTOR SHOW 2020: TARGI W INNYM TERMINIE

Zarząd Grupy MTP po konsultacjach z wystawcami i partnerami imprezy podjął decyzję o przesunięciu terminu bloku targów motoryzacyjnych: Poznań Motor Show.

Targi oraz Kongres Move – International E-Mobility Congress, Targi Techniki Motoryzacyjnej nie odbędą się w dniach 26 – 29 marca, ale 18 – 21 czerwca.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

POZNAŃ MOTOR SHOW 2020


 

Powodem jest sytuacja biznesowa w branży motoryzacyjnej na świecie wywołana zachorowaniami spowodowanymi przez koronawirusa.

“Z najwyższą uwagą śledzimy również komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) oraz instytucje rządowe. Monitorujemy także sytuację na rynku spotkań na świecie. Po analizie przykładu największych targów motoryzacyjnych w Genewie, troską zarządu Grupy MTP było to, aby takiej decyzji nie podejmować w ostatniej chwili, z uwagi na dobro klientów. Biorąc pod uwagę duże ryzyko konieczności odwołania wydarzenia, z szacunku dla zwiedzających i wystawców podjęliśmy tę decyzję z wyprzedzeniem.

Włożyliśmy bardzo dużo pracy i energii w organizację wydarzenia na najwyższym poziomie i zrobimy wszystko, aby targi w terminie czerwcowym spełniły oczekiwania przedstawicieli branży oraz fanów motoryzacji. Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją” – czytamy w otrzymanym oświadczeniu organizatora PMS 2020.

Fot.: Międzynarodowe Targi Poznańskie