PREZENT NA DZIEŃ OJCA? MOŻE KLOCKI LEGO!

lego_Bugatti_1

23 czerwca obchodzić będziemy Dzień Ojca. Klocki LEGO to wymarzony prezent nie tylko dla dzieci, ale… i dla każdego taty!

Wielu „dużych chłopców” kupuje zestawy Technic lub Star Wars dla swych synów, po czym je składają, by samemu na chwilę stać się dzieckiem i przypomnieć sobie beztroskie dzieciństwo.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Warto sprawić im wielką przyjemność na Dzień Ojca i podarować np. Bugatti Chiron lub Porsche 911 z… klocków LEGO. Wszak ojcowie także zasługują na …dobrą zabawę.

lego_Bugatti_2

W portfolio LEGO jest wiele propozycji dla dorosłych chłopców. Seria Technic umożliwia zabawę realistycznymi modelami, które odzwierciedlają prawdziwe samochody, maszyny, samoloty, helikoptery i statki. Na dodatek są wyposażone w szereg zaawansowanych możliwości i funkcji, dzięki którym modele można elektronicznie sterować.

Jednym z najbardziej pożądanych przez mężczyzn jest kultowy Bugatti Chiron (42083). Zbudowany z 3 599 elementów jest dokładną repliką prawdziwego auta w skali 1:8. Niebieska karoseria w narodowym kolorze wyścigowym Francji, opływowa linią nadwozia, zespolone tylne lampy i maskownica w kształcie podkowy z logo to jego charakterystyczne elementy.

lego_Bugatti_3

Jest wyposażony w silnik W16 z ruchomymi tłokami, skrzynię biegów i wiele innych niezwykłych elementów.

Który ojciec nie marzy o posiadaniu legendarnej Corvetty ZR1, najszybszego i najpotężniejszego modelu Chevroleta lub Porsche 911 RSR, który jest szczytem inżynierii aut wyścigowych?

Ten ostatni model jest wyposażony w działającą oś skrętną, niezależne zawieszenie oraz sześciocylindrowy silnik typu bokser z ruchomymi tłokami. Tylny spojler z mocowaniem w kształcie łabędziej szyi, duży dyfuzor z tyłu i specjalne lusterka boczne poprawiają aerodynamikę pojazdu. Całości dopełniają czarne felgi ze szprychami, realistyczne lampy przednie i tylne oraz autentyczna, biało- czarna kolorystyka z czerwonymi akcentami.

lego_Bugatti_4

Dla wymagających konstruktów gratką będzie wspaniała, wielofunkcyjna maszyna budowlana – koparka gąsienicowa (42094), którą można przebudować na śmieciarkę gąsienicową.

Dostępne są też: rocznicowe zestawy LEGO Star Wars ze statkami i ekskluzywnymi minifigurkami, Sokół Millennium (75192) czy myśliwiec Y-Wing… Życzymy przyjemnej zabawy!