RAJD ARGENTYNY 2013: OBEJRZYJ W TV4 I TV6

VW 1_5075

Piąty rajd eliminacyjny Rajdowych Mistrzostw Świata – Phillips Rallye Argentina – to rajd po jednej z najdłuższych tras rajdowych w historii, liczącej sobie 1450 kilometrów podzielonych na 20 odcinków specjalnych i łączące je odcinki dojazdowe.

Trasa – w całości szutrowa – biegnie podnóżem Andów, zmuszając kierowców do pokonywania licznych przeszkód wodnych. Ciągłe zmiany podłoża wymagają od kierowców najwyższych umiejętności i żelaznych nerwów.


Zobacz także:
RAJDY


Po czterech rajdach eliminacyjnych wydaje się, że tegoroczna edycja WRC niepodzielnie należeć będzie do Francuza Sebastiena Ogiera w VW Polo R WRC. Już teraz wskazuje się na niego jako następcę w niekwestionowanego króla rajdów Sebastiena Loeba, który po raz pierwszy od lat zdecydował się na udział w WRC w mocno ograniczonym zakresie (co, oczywiście, nie przeszkadza mu – biorąc udział w dwóch zaledwie rajdach na zajmowanie 3 miejsca w klasyfikacji generalnej).

Czy młody kierowca spełni pokładane w nim nadzieje? No cóż, zobaczymy.

Opatrzoną komentarzem Andrzeja Borowczyka relację z Rajdu Argentyny będzie można obejrzeć już w poniedziałek 6 maja o godzinie 20:00 na antenie Szóstki (TV6) i na antenie Czwórki (TV4) już 10 minut po północy.

To już kolejna – po Rajdzie Monte Carlo, Rajdzie Szwecji, Rajdzie Meksyku i Rajdzie Portugalii – jazda eliminacyjna tegorocznej edycji WRC. Na antenie należących do spółki Polskie Media S.A. stacji telewizyjnych będzie można obejrzeć relacje ze wszystkich 13 rajdów tego najbardziej prestiżowego serialu rajdowego świata.