RAJD BARBÓRKA 2011: JUŻ MOŻNA KUPIĆ BILETY

Automobilklub Polski wspólnie z serwisem Gadzetyrajdowe.pl uruchomił Oficjalny Sklep Internetowy 49. Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów. Za jego pośrednictwem można kupić Karnet Kibica (49 zł) upoważniający do wstępu na wszystkie odcinki specjalne oraz zestawy z biletami na trybuny na odcinku Karowa (89 zł, 169 zł, 249 zł).

Bilet na trybunę siedzącą zawiera Karnet Kibica, smycz, nalepkę pamiątkową oraz Oficjalny Program Rajdu.

W tym roku organizator przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na 3 trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Trzy największe trybuny zlokalizowane są w pobliżu popularnej „beczki”. Osoby siedzące na trybunie VIP będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje, trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną VIP, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną!

Z każdej trybuny widoczny będzie także telebim, na którym pokazywany będzie przejazd całego odcinka specjalnego. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane. Trybuna w parku (Zielona) będzie w tym roku trybuną stojącą.

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z rajdu. Kibice mają do wyboru kilka rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych nalepek z Rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach. Bilety na trybuny oraz Karnety Kibica dostępne są w formie przedsprzedaży do dnia 21 listopada, zamówienia zawierające te produkty będą wysyłane po 21 listopada br.

Punkty Informacji Kibica:
• 21 listopada – 1 grudnia w siedzibie sklepu Gadzetyrajdowe.pl (Warszawa, ul. Nocznickiego 31A, poniedziałek – piątek, w godz. 10-18, Tel. 22 834-54-04)
• 30 listopada (środa) w siedzibie Automobilklubu Polski (Warszawa, ul. Pańska 85, w godz. 10-18)
• 1 grudnia (czwartek) w siedzibie Automobilklubu Polski (Warszawa, ul. Pańska 85, w godz. 10-18)
• 2 grudnia (piątek) w siedzibie Automobilklubu Polski (Warszawa, ul. Pańska 85, w godz. 10-18)
• 3 grudnia (sobota) w namiocie Punktu Informacji Kibica przed głównym wejściem na OS Bemowo (ul. Powstańców Śląskich 127, w godz. 8-14).

Oficjalny Sklep Rajdu Barbórka: www.gadzetyrajdowe.pl]