RAJD BARBÓRKA 2012: FILIP NIVETTE DLA WOŚP

Rajd Barbórka obchodzi swoje pięćdziesiąte urodziny. Na starcie tej prestiżowej imprezy nie zabraknie duetu Filip Nivette i Artur Natkaniec. Ich rajdową bronią będzie Mitsubishi Lancer WRC, używany w przeszłości przez fabryczny zespół “Trzech Diamentów” w Rajdowych Mistrzostwach Świata.

Kulminacją zawodów jest odcinek na ulicy Karowej. W tym roku każdy może zająć miejsce u boku Filipa Nivette i na pokładzie “wurca” widowiskowo pokonać najsłynniejszą rajdową ulicę w Polsce. Wystarczy wziąć udział w licytacji i hojnie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Licytuj i spełnij swoje marzenie o przejażdżce samochodem kultowej klasy WRC: allegro.pl/ShowItem2.php?item=2824697647.

NIE TYLKO FILIP

Na stronach Allegro można wylicytować przejazd Karową nie tylko z Filipem Nivette, ale także z Pawłem Przybylskim, Lucą Rossettim i Felixem Baumgartnerem. Żadnego z tych kierowców nie trzeba bliżej przedstawiać – wszyscy mają na koncie liczne sukcesy, związane nie tylko z rajdową rywalizacją.

Paweł Przybylski to prawdziwa legenda polskich rajdów. Czterokrotny zwycięzca Rajdu Barbórka ruszy na Karową samochodem Mitsubishi Lancer Evo 9 z silnikiem o mocy 400 koni mechanicznych.

Luca Rossetti to jeden z głównych pretendentów do zwycięstwa w tegorocznej edycji Rajdu Barbórka. Włoch jest czołowym europejskim kierowcą, ma na koncie tytuły mistrza Europy i niezliczona liczbę wygranych rajdów. Na Karowej pojedzie Peugeotem 207 S2000 EVO 2012.

Felix Baumgartner to jedna z najgłośniejszych medialnie postaci ostatnich miesięcy. Przyjazd Austriaka, który na stałe zapisał się w historii, skacząc ze stratosfery, współorganizowany jest przez Automobilklub Polski. Felix zasiądzie za kierownica Subaru Impreza WRX STI.

Licytacje przejazdów, które odbędą się podczas Kryterium Asów na Karowej dostępne są w serwisie Allegro, pod adresem: allegro.pl/listing/user.php?us_id=4302716.

Pieniądze pozyskane w drodze licytacji zostaną przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która kolejny raz będzie wspierać najbardziej potrzebujących najmłodszych. Pomóżcie nam spełnić ich marzenia.


Zobacz także:
RAJD BARBÓRKA 2012: POWIEDZIELI NA MECIE
RAJD BARBÓRKA 2012: RADOŚĆ KUCHARA i KAJTO
RAJD BARBÓRKA: WIELE GWIAZD I SŁAW NA STARCIE
RAJD BARBÓRKA 2012: KOŚCIUSZKO TEŻ Z RED BULLEM
RAJD BARBÓRKA 2013: GRYC W SUZUKI SWIFT S1600
RAJD BARBÓRKA 2012: SUPER GOŚĆ SPECJALNY
RAJD BARBÓRKA 2012: BARWY CITROENA C4 WRC
RAJD BARBÓRKA 2012: DZIAŁA SKLEP INTERNETOWY
RAJD BARBÓRKA 2012: POJEDZIE CITROEN C4 WRC
RAJD BARBÓRKA 2012: RUSZYŁA STRONA INTERNETOWA
RAJD BARBÓRKA 2012: SPOTYKAMY SIĘ 1 GRUDNIA


Oklejenie samochodu: kluziewicz.pl.