RAJD BARBÓRKA 2013: CHMIELEWSKI Z ŻONĄ I FUCHSEM

Lotos_2 031

Trzykrotny Mistrz Polski 2013 Jan Chmielewski wystartuje podczas Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów w Warszawie z nowym pilotem. Będzie nim… jego żona Monika.

Dlaczego tak się stało i jakie są oczekiwania załogi przed występem w prestiżowej imprezie organizowanej przez Automobilklub Polski, mówią sami zainteresowani.


Zobacz także:
RAJDY
RAJD BARBÓRKA 2013


Jan Chmielewski: Robert Hundla dostał na Barbórkę atrakcyjną ofertę popilotowania kierowcy w aucie R5, więc nie dziwię się, ze z tej oferty skorzystał. Dzięki temu ta Barbórka będzie dla mnie absolutnie wyjątkowa. Namówiłem żonę na wspólny startu, a muszę przypomnieć, że razem zaczynaliśmy przygodę rajdową. W czasach narzeczeńskich wspólnie startowaliśmy w rajdach amatorskich, razem dwukrotnie jechaliśmy jako zerówka w Rajdzie Rzeszowskim, a we wrześniu Monika towarzyszyła mi na prawym fotelu podczas Verva Street Racing. Zresztą długo nosiłem się z pomysłem namówienia Moniki na popilotowanie mnie, więc Barbórka stała się dobrym momentem, by ten plan zrealizować. W tegorocznej edycji rajdu w Warszawie wystartujemy dzięki naszym stałym partnerom: Revico – producentowi zaawansowanych urządzeń elektroenergetycznych, właścicielowi marki NEO, Chemoservis- Dwory S.A., WESEM i Lemar, a także nowym: Fuchs – producentowi środków smarnych oraz Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre, zaś patronat medialny sprawują Radio RMF FM i wydawnictwo Feniks Media. Serdecznie zapraszam do kibicowania i jak co roku mam nadzieję do spotkania się na Karowej – a jeśli warunki pozwolą, to liczę na poprawienie tam zeszłorocznego czasu.

Monika Chmielewska: Sezon 2013 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w naszym zespole upłynął bardzo szybko. Wspólnie cieszyliśmy się z Jankiem z jego kolejnych tytułów w RSMP i z czwartego już jego zwycięstwa w Citroen Racing Trophy. To był super sezon! Teraz wspaniale byłoby zwieńczyć to dobrym wynikiem w 51. Warszawskiej Barbórce, bo to impreza o bardzo specyficznym smaku, nie mówiąc o nadzwyczajnej popularności i o medialnym rozgłosie. Damy z siebie wszystko, aby zdobyć miejsce w tej prestiżowej stawce, która zakwalifikuje się na Karową. Ufamy, że to będzie sympatyczne dla wszystkich święto sportu samochodowego! Wspólnie z Jankiem dołożymy starań, aby na próbach sportowych w Warszawie pokazać się widzom z jak najlepszej strony i stworzyć dla nich efektowne widowisko!