RAJD BARBÓRKA 2013: DANIEL SIEMCZUK DYREKTOREM

Siemczuk_1_1a

Rajd Barbórka – Ogólnopolskie Kryterium Asów w warszawie ma nowego Dyrektora. Szefem 51. edycji zawodów Daniel Siemczuk, wieloletni członek i działacz Automobilklubu Polski.

Zastąpił on Zdzisława Siwińskiego, który kierował imprezą w ostatnich latach. Po ubiegłorocznych wyborach w AP, Daniel Siemczuk został przewodniczącym Komisji Sportu.


Zobacz także:
RAJDY


Zapytany o plany tegorocznej Barbórki nowy Dyrektor odpowiada:

Na wstępie chciałbym serdecznie wszystkich przywitać oraz podziękować Zarządowi naszego klubu za to, że dał mi taką szansę. Nigdy nie byłem dyrektorem tak dużej imprezy, dlatego dla mnie to już bardzo duże osiągnięcie.

Co do planów i pomysłów jest ich bardzo dużo, ale nie wiem czy wszystkie uda się od razu zrealizować. W tym roku stawiam na priorytety.

Barbórka Warszawska w tym roku odbędzie się w sobotę, 7 grudnia. Postanowiłem wrócić do starej charakterystyki trasy rajdu czyli dwóch sekcji składających się z sześciu odcinków specjalnych zakończonych Kryterium Karowa. Nie lada atrakcją będzie również nowy odcinek kwalifikacyjny. Odcinek rozgrywany na Autodromie Bemowo w piątek wieczorem nie będzie biletowany! To ukłon w stronę naszych wspaniałych kibiców.

Nie możemy również zapomnieć o zawodnikach bez których Barbórka by się nie odbyła. Dla nich przygotowujemy nowe wyzwania licząc na to, że docenią nasze starania. Więcej szczegółowych informacji będzie można znaleźć w najbliższych dniach na stronie barborka.pl.

Mam nadzieje, że najbliższa edycja Rajdu Barbórka zapadnie na długi czas w pamięci kibiców oraz zawodników, w końcu jest organizowana przez najmłodszego dyrektora w Polsce.

Zapraszam serdecznie,
Daniel Siemczuk