RAJD BARBÓRKA 2013: GORĄCY PIĄTEK

bk_duze

Przedsmak rajdowych emocji kibice będą mogli poczuć już w piątek, 6 grudnia przed południem. Zapraszamy na teren parkingu przed Centrum Handlowym Bemowo, gdzie odbędzie się Badanie Kontrolne.

Pierwsze samochody, które zostały zgłoszone do Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów pojawią się przy ulicy Powstańców Śląskich, naprzeciwko Autodromu Automobilklubu Polski na Bemowie, już o godzinie 11:00. Badanie Kontrolne potrwa aż do 17:00.


Zobacz także:
RAJDY
RAJD BARBÓRKA 2013


Tradycyjnie, będzie to doskonała okazja, by przyjrzeć się z bliska najwspanialszym rajdowym maszynom, a także spotkać kierowców, pilotów i członków załóg. Atrakcji na pewno nie zabraknie!

Kibice, którzy zdecydują się odwiedzić Centrum Handlowe Bemowo, mogą natomiast przenieść się na teren Autodromu na Bemowie, położonego zaledwie kilkaset metrów od parkingu, na którym odbędą się Badania Kontrolne.

Już o 19:10 rozpocznie się tam odcinek kwalifikacyjny, który potrwa do 21:00. Przypominamy, że piątkowe zmagania kierowców oglądamy bez biletów! Obok trasy rajdowej przewidziana jest prezentacja załóg, które wystartują w Barbórce Legend – czyli historycznych samochodów rajdowych.