RAJD BARBÓRKA 2013: PUNKTY INFORMACJI KIBICA

R-nsja

Działa już Punkt Informacji Kibica 52. Rajdu Barbórka zlokalizowany w centrum Warszawy, w siedzibie Automobilklubu Polski (ul. Pańska 85).

Codziennie aż do piątku (6 grudnia) w godz. 10 – 18 można tam uzyskać szczegółowe informacje na temat Rajdu Barbórka oraz nabyć informatory, bilety i karnety na imprezę. W punkcie dostępne są także najnowsze gadżety Rajdu Barbórka.


Zobacz także:
RAJDY
RAJD BARBÓRKA 2013


Nadal w sprzedaży dostępne są jeszcze bilety na trybunę Żółtą oraz Zieloną na OS Karowa (trybuny te zlokalizowane są w pobliżu popularnej „beczki”). Natomiast wszystkie bilety na trybunę VIP zostały już wyprzedane.

Z każdej trybuny widoczny jest telebim, na którym pokazywany będzie przejazd całego odcinka specjalnego. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane. Trybuna Zielona jest trybuną stojącą.

Drugi Punkt Informacji Kibica działa w sklepie stacjonarnym Gadzetyrajdowe.pl (Warszawa, ul. Nocznickiego 31a, czynne do czwartku 5 grudnia w godz. 10-18.

W sobotę 7 grudnia Punkty Informacji Kibica zlokalizowane będą przy każdym wejściu na odcinek specjalny oraz przy wejściach na Serwis na Stadionie Narodowym. Podczas trwania rajdu w tych miejscach dostępne będą także bilety jednorazowego wstępu na OS.

Przypominamy jednocześnie, że sprzedaż wysyłkowa biletów i karnetów zostanie zakończona w środę 4 grudnia o godz. 12:00. Wysyłki ostatniego dnia sprzedaży przez Internet realizowane będą jedynie poprzez firmę kurierską.

R_image002