RAJD BARBÓRKA 2013: RUSZYŁA SPRZEDAŻ KARNETÓW

karnet5

Automobilklub Polski wraz z właścicielem sklepu gadzetyrajdowe.pl, firmą Top Racing, uruchomił oficjalny sklep internetowy 51. Rajdu Barbórka. Można tu zamówić każdy rodzaj Karnetu Kibica.

Począwszy od podstawowego, uprawniającego do wstępu na odcinki specjalne, po zestawy z biletami na trybuny przygotowane na Kryterium Asów na Karowej. Karnety oraz pamiątki związane z 51. Rajdem Barbórka, dostępne będą w internetowej przedsprzedaży aż do końca listopada.


Zobacz także:
RAJDY
RAJD BARBÓRKA 2013


Wysyłka oraz odbiór rozpoczną się kilka dni wcześniej (26.11). W grudniu zakup biletów będzie możliwy już wyłącznie w Punktach Informacji Kibica.

Najbardziej popularny Karnet Kibica, uprawniający do wstępu na wszystkie odcinki specjalne Rajdu Barbórka z wyjątkiem trybun na ulicy Karowej, w promocyjnej przedsprzedaży będzie kosztował 49 zł (w czasie rajdu, w Punktach Informacji Kibica trzeba będzie zapłacić za niego 59 zł).

Kibice będą mieli do dyspozycji kilka tysięcy miejsc na 3 trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Trzy największe trybuny zlokalizowane są w pobliżu popularnej „beczki”. Liczba miejsc na trybunach jest ograniczona!

Posiadacze karnetów z biletem VIP (239 zł) będą mieli zapewnione dodatkowe atrakcje. Trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną VIP, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną. Trybuna VIP będzie także ogrzewana nadmuchowo, a dla jej gości przygotowane będą drobne przekąski.

Trybuna Żółta (189 zł) zlokalizowana tuż obok trybuny VIP, również jest trybuną siedzącą i zapewnia doskonałą widoczność na trasę odcinka Karowa.

Z każdej trybuny widoczny będzie telebim, na którym pokazywany będzie przejazd całego odcinka. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane, a zestaw, oprócz biletu, zawiera także Karnet Kibica, smycz, nalepki pamiątkowe oraz mapę rajdu.

Trybuna Zielona (89 zł) zlokalizowana w parku naprzeciwko trybuny VIP, ponownie będzie trybuną stojącą i do biletu na tę trybunę nie są dołączane Karnet Kibica ani Mapa Rajdu.

Obok Karnetów Kibica i biletów na trybuny OS Karowa, sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór pamiątkowych gadżetów. Kibice mają do wyboru kilka rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych nalepek z Rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach.