RAJD BARBÓRKA 2013: WYŚCIGOWA POMOC DLA MIŚKA

K 1_barb0363

Ponad 8 tysięcy złotych udało się zebrać na aukcjach charytatywnych zorganizowanych na rzecz 3-letniego „Miśka”. Można w nich było wylicytować przejazdy wyścigówkami Kia Lotos Race i rajdówką Tomasza Kuchara.

Wszystko odbywało się podczas tegorocznego Kryterium Asów na ul. Karowej w Warszawie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie dzielnego Michała Kucharskiego, który cierpi na zespół chorób VACTERL.


Zobacz także:
RAJDY
RAJD BARBÓRKA 2013


Licytujący na charytatywnych aukcjach, odbywających się przed rozpoczęciem Rajdu Barbórka, mogli wygrać miejsce w jednym z wyścigowych Kia Picanto prowadzonych przez czołowych zawodników tego sezonu Kia Lotos Race – Filipa Tokara, Michała Śmigla i Stanisława Kostrzaka – lub w prototypowym Kia pro-cee’d GT, w którym zasiadł Bartek Mirecki – dwukrotny Mistrz Polski Kia Picanto.

K 2_barb0362

Główną atrakcją była aukcja zorganizowana wspólnie z Automobilklubem Polski i Akademią Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara, na której do wylicytowania było miejsce na fotelu pilota w rajdówce 6-krotnego zwycięzcy tej imprezy.

W całym Rajdzie Barbórka Warszawska – jak potocznie mówią o tych zawodach kibice – wystartowały jeszcze dwa samochody Kia – w klasie 1 rywalizował za kierownica pucharowego Picanto Konrad Wróbel, pilotowany przez Jacka Łącznego, a jako samochód organizatora otwierający dla uczestników trasę, odcinki specjalne pokonywał seryjny pro-ceed GT.

K 4_barb0439

W minioną niedzielę odbyło się także oficjalne zakończenie sezonu PZM, podczas którego rozdano tegoroczne szarfy mistrzowskie. Swoje trofea odebrali zatem najlepsi w tegorocznej rywalizacji Mistrzostw Polski Kia Picanto – Bartłomiej Mirecki, Filip Tokar i Michał Smigiel.

K 5_0306