RAJD BARBÓRKA 2023: RUSZYŁY LISTY ZGŁOSZEŃ!

Wraz z publikacją Regulaminu Uzupełniającego, map odcinków specjalnych oraz harmonogramu rajdu uruchomiono procedurę zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Barbórka.

Termin rejestracji dokumentów upływa 21 listopada o północy.


Zobacz także:

RAJD BARBÓRKA

RAJDY


 

Tegoroczny Rajd Barbórka rozpocznie się w pierwszy grudniowy, piątkowy wieczór. Preludium do walki o cenne sekundy będzie ceremonia Startu Honorowego, która zaplanowana została w okolicach budynku Urzędu Dzielnicy Bemowo. Sportowa rywalizacja rozpocznie się w sobotni poranek, kiedy na trasy odcinków wyruszą pierwsze załogi, aby walczyć na asfaltowo-szutrowej trasie próby Tor Słomczyn.

Listy zgłoszeń zostały otwarte w piątek, 3 listopada, a zgłoszenia przyjmujemy do północy, 21 listopada. Publikacja list nastąpi kilka dni później. Wszelkie informacje, regulamin oraz mapy odcinków i komunikaty organizatora będą dostępne w aplikacji Sportity oraz w zakładce ZAWODNICY na stronie internetowej rajdu.

W ubiegłych latach liczba zgłoszeń do grudniowego klasyku regularnie przekraczała 100 załóg. Organizator kolejny raz zagwarantował sobie prawo do decyzji dotyczącej przyjęcia lub odrzucenia zgłoszenia w przypadku, gdyby ponownie na liście miało znaleźć się ponad 100 samochodów.