RAJD DOLNOŚLĄSKI 2012: SUPEROES – I WIESZ WSZYSTKO!

Automobilklub Ziemi Kłodzkiej, organizator ostatniej w tym roku rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz przedostatniej rundy Rajdowego Pucharu Polski, zadbał o wydanie informatora 22. Rajdu Dolnośląskiego.

Ma on postać 17 numeru magazynu SuperOES i zawiera nie tylko podstawowe wiadomości o imprezie oraz przewodnik dla kibiców po trasie zawodów.


Zobacz także:
CITROEN RACING TROPHY: CHMIELEWSKI SUPERSTAR
RAJD DOLNOŚLĄSKI 2012: POWIEDZIELI NA MECIE
RAJD DOLNOŚLĄSKI 2012: KAJTO, CHUCHAŁA, BĘBENEK (2. ETAP)
RAJD DOLNOŚLĄSKI 2012: KAJTO KLASĄ DLA SIEBIE (1. ETAP)
RAJD DOLNOŚLĄSKI 2012: POWIEDZIELI PRZED STARTEM
RAJD DOLNOŚLĄSKi 2012: WIELKI FINAŁ W CITROENACH


W magazynie SuperOES jest też zaproszenie do perły uzdrowisk – Polanicy Zdroju, która jest w tym roku bazą rajdu; są zaproszenia na bogatą w turystyczne atrakcje Ziemię Kłodzką. Czytelnicy znajdą również podsumowania dotychczasowych rund Platinum RSMP oraz Citroen Racing Trophy Polska. Ciekawą lekturą będzie prezentacja czołowych zawodników Automobilklubu Ziemi Kłodzkiej, którzy mogą pochwalić się znaczącymi osiągnięciami w polskim sporcie samochodowym.

Jest także fotorelacja z 42. KJS „Lew Kłodzki” – imprezy o wyjątkowym stylu i prestiżu. W kąciku historycznym znajdziemy wspomnienia o zasłużonej dla rajdów marce Talbot, która bez mała 30 lat temu zniknęła z grona producentów.

SuperOES przypomina ambitne tegoroczne dokonania załogi ChuchałaHeller, pisze o premierowych pokazach w Mikołajkach samochodów Citroen DS3-R1 oraz Peugeot 208-R2, zamieszcza zapowiedzi Rajdu Żubrów oraz Cieszyńskiej i Warszawskiej Barbórki, a na koniec spekuluje na temat kształtu przyszłorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Magazyn SuperOES nr 17 będzie kolportowany w kluczowych punktach trasy 22. Rajdu Dolnośląskiego.