RAJD ŻUBRÓW 2011: SPECJALNE WYDANIE SUPEROES

W sobotę 5 listopada zostanie rozegrany 45. Międzynarodowy Rajd Żubrów. Z tej okazji nakładem wydawnictwa Feniks Media ukaże się specjalne wydanie magazynu SuperOES. Znajdzie się w nim szczegółowy informator imprezy.

SuperOES nr 12 zawiera także m.in. podsumowanie tegorocznego sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, artykuł o ekologii w rajdach, monograficzne opracowanie na temat bliskich powiązań Zakopanego ze sportami motorowymi.

Są również wspomnienia o wybitnych postaciach, które odeszły ze środowiska rajdowego – o krakowskim kierowcy Andrzeju Nytce i o red. Bogusławie Koperskim.

Magazyn SuperOES nr 12 będzie bezpłatnie kolportowany w węzłowych punktach trasy Rajdu Żubrów. Informacje na temat tej imprezy na www.automobilklub.krakow.pl.

Rajd Żubrów to impreza towarzyska organizowana dla byłych zawodników i działaczy sportu samochodowego. Tradycja zawodów sięga listopada 1966 roku, gdy rozegrano je z inicjatywy Sobiesława Zasady, który właśnie w sezonie 1966 zdobył pierwszy ze swych trzech tytułów Mistrza Europy. Trasa z Rynku w Łapanowie pod Wielką Krokiew w Zakopanem liczy ok. 220 kilometrów.

Fot.: Automobilklub Krakowski