RAJDOWE MISTRZOSTWA POLSKI W RELACJACH W MOTOWIZJI

Motowizja została patronem medialnym Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w sezonie 2020. Relacje ze wszystkich rund tegorocznego cyklu będzie można oglądać w programie RSMP Raport.

Ale także w magazynie Motowizja Sport PL oraz serii dokumentów, poświęconych każdej rundzie.


Zobacz także:

RAJDY

ROZMAITOŚCI


 

Tegoroczny kalendarz RSMP składa się z 4 rund – trzech w Polsce i jednej na Słowacji. Sezon rozpocznie się od MARMA 29. Rajdu Rzeszowskiego. Następnie najlepsze polskie załogi rajdowe udadzą się pod Chorzów, gdzie odbędzie się czwarta edycja Rajdu Śląska. Druga połowa sezonu to kolejny klasyk – 48. Rajd Świdnicki – Krause oraz wyprawa do naszych południowych sąsiadów na 46. Rajd Koszyc.

Relacje z RSMP pojawią się na antenie Motowizji trzeci rok z rzędu. RSMP Raport będzie można tradycyjnie już oglądać w piątki o 20:00 po każdej eliminacji. Nowością w tym roku jest rozpoczęcie produkcji 10-odcinkowej serii dokumentów o mistrzostwach Polski pod nazwą RSMP20. Będzie to próba ukazania zawodów “od kuchni”, w inny sposób, niż dotychczas.

– Objęcie patronatu medialnego Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski to kolejny znaczący moment w historii Motowizji w 2020 roku. Rajdy zawsze dominowały w sporcie samochodowym w naszym kraju. Dobrze pamiętam lata Kuliga, Bublewicza, Hołowczyca czy Kuzaja, kiedy to nasze odcinki specjalne były przepełnione kibicami. Jestem pewien, że dzięki naszym relacjom i nowej serii dokumentów rajdy ponownie zyskają na popularności – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

RSMP to nie jedyne polskie mistrzostwa, których patronem medialnym i telewizyjnym jest Motowizja. W tym roku jako jedyny kanał telewizyjny transmituje na żywo całą 2. Ligę Żużlową, która wystartowała pod koniec lipca.

Ponadto objęła swoim patronatem również: OPONEO Mistrzostwa Polski Rallycross, MOTUL Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski, Driftingowe Mistrzostwa Polski, Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Kartingowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Pit Bike SM.

W sierpniu w Motowizji zobaczymy:
● RSMP20 – premiera: czwartek, 13 sierpnia, godz. 22:30;
● RSMP Raport, relacja z Rajdu Rzeszów – premiera: piątek, 14 sierpnia, godz. 20:00;
● RSMP20 – premiera: czwartek, 20 sierpnia, godz. 22:30.

Fot.: R. Magiera