RAJDY: JAREK SZEJA – WYGRANA ZAMIAST TESTÓW

SONY DSC

2. Rajd Mikołowski stanowił rundę Samochodowych Mistrzostw Śląska. W zawodach udział wzięli bracia z Ustronia – Jarosław Szeja i Marcin Szeja, zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski 2012 w klasie 5, Wicemistrzowie Polski ClioCup 2010 oraz zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski 2009 w klasyfikacji generalnej.

Jarek i Marcin tym razem zaprezentowali się w samochodzie Citroen C2 R2 w wersji MAX (klasa 6). Załoga wystartowała w klasie Gość, którą wygrała. Bracia z Ustronia uzyskali także najlepszy czas w klasyfikacji generalnej rajdu.


Zobacz także:
RAJDY


Jarosław Szeja (Automobilklub Polski): Zamiast testów przed kolejnym startem, tym razem w Rajdzie Nadwiślańskim 2013, zdecydowaliśmy się na start w naszych lokalnych Mistrzostwach Śląska. W tym roku celem jest zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Rajdowego Pucharu Polski 2013, więc musimy trenować, chcemy przejechać jak najwięcej kilometrów OS-owych i w boju poznawać i sprawdzać nasz nowy samochód, który nie ukrywam nie jest łatwy w prowadzeniu. Z naszego testowego startu jesteśmy bardzo zadowoleni, sprawdziliśmy nowe ustawienia zawieszenia oraz hamulców. Wszystko działało bez zarzutów, a nasze tempo rosło z przejazdu na przejazd. Przy okazji wygraliśmy klasę Gość oraz większość odcinków w klasyfikacji generalnej. Dziękujemy wszystkim kibicom za gorący doping.

Fot.: Marcin Godyń