RAJDY: TOMASZ GRYC SZUKA NOWEGO PILOTA

Gryc 1_09_2

W sezonie 2013, kierowca rajdowy Tomasz Gryc będzie jeździł z nowym pilotem. Po ponad dwóch latach wspólnych startów, Michał Kuśnierz rozstaje się z zespołem Gryc-Racing.

Michał podjął decyzję o przejściu do zespołu Maćka Oleksowicza, z którym wystartuje w pełnym cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2013 oraz wybranych rajdach zagranicznych. Obecnie Tomasz Gryc poszukuje kandydata na pilota.


Zobacz także:
RAJDY


Tomasz Gryc 2Tomasz Gryc: Tworzyliśmy wspólnie rajdowy duet od Rally Bohemia w 2010 roku, aż do 50. Rajdu Barbórka 2012 w Warszawie. Kluczowym był dla nas sezon 2011, w którym zdobyliśmy w sumie 4 tytuły mistrzowskie, a w 2012 potwierdziliśmy swoją szybkość sięgając po kolejny tytuł mistrzowski. Dziękuję z tego miejsca Michałowi za ogrom doświadczenia i wiedzy, którymi się ze mną dzielił. Wiem, że przez te ponad dwa lata, oboje dojrzeliśmy w samochodzie: ja jako kierowca, a Michał jako pilot. W chwili obecnej rozglądam się za nowym kandydatem na pilota – rozważam różne opcje. Chcę świadomie wybrać osobę, która wniesie w moją jazdę nowe doświadczenie i będzie pomocna w jeszcze szybszym przemieszczaniu się po odcinkach specjalnych. O dokonanym wyborze poinformuję wkrótce.