RALLYCROSS: ŁUKASZ ZOLL WICEMISTRZEM POLSKI

Podczas ostatniej rundy Mistrzostw Polski Rallycross rozegranej na Autodromie Česká Lípa w Sosnovej Łukasz Zoll reprezentujący Zollracing Rallycross Team zajął trzecie miejsce w klasyfikacji Supercars, kończąc sezon 2012 z Tytułem Wicemistrza!

Łukasz Zoll: Wspaniałe zawody , wspaniały sezon! Rundę w Sosnovej ukończyłem na podium co było w sumie dla mnie miłą niespodzianką! Klasa była mocno obsadzona, a rywale dysponowali mocniejszymi samochodami. Myślę, że ten wynik to był dowód, że mój plan, o którym mówiłem na samym początku sezonu: ukończyć każdy bieg, dojechać do mety i zbierać punkty okazał się bardzo trafny! Bo tylko zwycięzcy są na mecie…
Sam początek zawodów był bardzo nerwowy. Kilka metrów po stracie do pierwszego wolnego przejazdu pękła półoś! Konieczność wymiany, spowodowała, że opuściłem większość wolnych przejazdów dających możliwość zapoznania się z warunkami na torze. Nawierzchnia okazała się zaskakująco przyczepna, o czym moglem przekonać się już w trakcie zawodów, mimo tego, że rano opadała mgła, a w trakcie dnia lekko mżyło. Kolejne biegi kwalifikacyjne i finał przebiegły bez najmniejszych problemów. Auto dalej spisywało się bez zarzutów dając ogromną przyjemność z jazdy i bez uszkodzeń dowiozło mnie do mety rundy i sezonu.
Ogromnie podziękowania dla zespołu – bardzo dziękuję za wspaniała pracę i poświęcenie. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w tym sezonie wspierali moje starty w każdej możliwej formie, dobrym słowem, poradą. Serdeczności moc dla kibiców, szczególnie dla tych którzy byli ze mną na każdej rundzie tego sezonu.
Podziękowania kieruję także do moich sponsorów i partnerów: SKF, CAT, Van4Rent, KonkretPR, LeDuvel, Bahco, Öhlins, PitStops, Kaizen – bez Was nie byłoby sezonu 2012. Dziękuję!!!