RALLYSPRINT CHALLENGE: FINAŁ W KIELCACH – ZAPISY

tor-kielce1

12 października Automobilklub Bydgoski organizuje VII rundę Rallysprint Challenge. Zawody odbędą się na Torze Kielce w Miedzianej Górze.

Wydarzenie będzie wyjątkowe, ponieważ będzie to finałowa runda tego sezonu, z podwójną punktacją oraz odcinkiem prowadzonym zarówno „w górę” toru jak i „w dół”.


Zobacz także:

SPORT


 

Tor Kielce to dla wielu zawodników kultowy obiekt. Długość trasy rekompensują szybkie zakręty, podjazdy i spadania. Ciekawostką tutaj jest nawierzchnia obiektu o zmiennej przyczepności, a w trakcie opadów deszczu – ślisko jest jak na lodowisku.

tor-kielce3

Do udziału zapraszamy wszystkich miłośników sportowej jazdy, również tych, których auta nie są wyposażone w klatkę bezpieczeństwa. Zawody można potraktować jako trening, próbę własnych sił za kierownicą, dobra zabawę, czy też zaciętą rywalizację. Zawodnicy startujący w całym sezonie Rallysprint Challenge mogą zmierzyć się z lokalnymi kierowcami i porównać swoje umiejętności na tym specyficznym obiekcie.

Zgłoszenia można przesyłać poprzez poniższy formularz: https://rsch.pl/wydarzenie/vii-runda-rallysprint-challenge-tor-kielce/. I termin zgłoszeń trwa do 1 października do godz. 23:59. Wpisowe wynosi: 350 zł.

Ważna informacja: Przesłanie zgłoszenia musi zostać poparte wpłatą 100 zł na konto Automobilklubu Bydgoskiego (ING Bank Śląski nr 63 1050 1139 1000 0090 9555 4235. W tytule przelewu należy podać VII runda Rallysprint Challenge 2019 i imię i nazwisko zgłaszającego się zawodnika).

tor-kielce2

Pozostała część opłaty wpisowego pobierana jest w dniu imprezy w biurze zawodów.

Harmonogram VII rundy
* 8.00 – 8.50 – przyjmowanie zgłoszeń;
* 9.00 – odprawa z zawodnikami;
* 9.15 – przejazd zapoznawczy i start pierwszego zawodnika do I próby;
* ok.18.00 – zakończenie imprezy;
* ok. 30 minut po przyjeździe na metę ostatniego uczestnika nastąpi ogłoszenie wyników prowizorycznych, a po dalszych 15 minutach wręczenie nagród honorowych.

tor-kielce4

Więcej informacji: www.rsch.pl. Patronem medialnym imprezy jest serwis NewsAuto.pl.

Agnieszka Kujawa
Fot.: FlyFoto.PRO