RANGE ROVER: KOLEJNE NAGRODY DLA EVOQUE

Range Rover Evoque podbija kolejne rynki. Tym razem został doceniony przez szkockich oraz amerykańskich specjalistów branży motoryzacyjnej. Model został odznaczony honorową nagrodą amerykańskiej branży motoryzacyjnej, przyznawaną przez magazyn Motor Trend. Otrzymał tytuł „SUV roku 2012”. Wygrał także w konkursie na Najlepszy Samochód Roku w Szkocji.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się na dachu siedziby manhattańskiego dealera Land Rovera. Niezwykły widok oraz miejsce dopełniło klimat i spotęgowało przyjemność ze świętowania nowej nagrody dla Evoqua.

Od uroczystej premiery samochodu w Stanach Zjednoczonych minął prawie rok, jednak mimo upływu czasu model ten regularnie pojawiał się na wystawach i wydarzeniach specjalnych, dzięki czemu zjednywał sobie coraz większą grupę fanów. Nagroda magazynu Motor Trend jest swego rodzaju uhonorowaniem i wyróżnikiem dla Evoqua spośród szerokiego grona innych modeli SUV.

Model wygrał także konkurs na Najlepszy Samochód Roku w Szkocji, w kategorii najlepszy kompaktowy SUV. Sędziowie docenili jego design oraz walory techniczne, które sprawdzają się w szkockich warunkach. Pozytywnie oceniono także jego przystępne koszty użytkowania i walory ekologiczne.

Range Rover Evoque to luksusowy samochód terenowy ze sportową duszą, będący najlżejszym i najbardziej ekologicznym modelem w stajni Land Rovera. Został zaprojektowany z myślą o lepszej dynamice i zwinności podczas jazdy, przy jednoczesnym dbaniu o środowisko i zmniejszeniu emisji CO2. Evoque to także model pozwalający doskonale dopasować się do właściciela. Można wybierać spośród trzech wariantów wyposażenia: Pure, Prestige, Dynamic oraz dwóch wersji: coupé lub 5-dzwiowej.