RED BULL KART FIGHT: OSTATNIA SZANSA NA AWANS

Red

Impreza Red Bull Kart Fight zawitała do 26 polskich miast, by rozgrzać atmosferę na miejscowych torach kartingowych. Za nami pierwszy miesiąc wyścigów i blisko 2 200 zmierzonych czasów, ustanowionych przez ponad 1 600 zawodników! Wchodzimy w ostatnią fazę kwalifikacji lokalnych – amatorom kartingu zostało tylko 7 dni: do 14 lipca, by dołączyć do rywalizacji i walczyć o zwycięstwo na torze.

Zawody Red Bull Kart Fight są otwarte dla wszystkich niezawodowych kierowców kartingowych (którzy ukończyli 15 lat), niezależnie od tego jak długa jest ich przygoda z kartingiem.


Zobacz także:
SPORT
RED BULL KART FIGHT


Zasady są proste: wystarczy przyjść na dowolny tor w swojej okolicy (pełna lista oficjalnych miejscówek dostępna jest na stronie podanej poniżej) i spróbować jak najszybciej przejechać okrążenie – startujący ma nieograniczoną liczbę szans na poprawę swojego czasu. Wynik uczestnika zostaje zapisany w systemie na stronie projektu. 4 najlepszych kierowców z każdego toru przechodzi do etapu regionalnego (20 lipca – Tarnów, 27 lipca – Warszawa, 3 sierpnia – Sopot), stamtąd już tylko krok, by 15 sierpnia zmierzyć się w Krakowie z najszybszymi z całego kraju! Zwycięzca będzie reprezentował Polskę w światowym finale Red Bull Kart Fight (8 – 9 grudnia w Bolonii we Włoszech), na który zjedzie się kartingowa elita z 20 państw!

img20130706_213052

Przez cały czas trwania projektu, jego ambasador – Michał Kościuszko, jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych, który w internecie udziela wskazówek pasjonatom motorsportu i zachęca do podjęcia wyzwania.

Aby zwiększyć swoje szanse na zakwalifikowanie się do kolejnego etapu, można ścigać się także w wirtualnym świecie. 4 dzikie karty już zostały rozdane najszybszym graczom Red Bull Kart Fighter! Wejdź na stronę projektu www.redbullkartfight.pl i spróbuj być najlepszy!

img20130706_212954