RENAULT: 40 LAT MODELU TRAFIC I LIFTING NAJNOWSZEJ WERSJI

Od 1980 roku Renault Trafic sprzedało się w łącznej liczbie 2,2 miliona egzemplarzy w ponad 50 krajach na całym świecie.

W ciągu tych 40 lat stało się jednym z liderów rynku w tym segmencie i prawdziwym wsparciem dla użytkowników biznesowych. W 2021 roku uplasowało się na trzecim miejscu w rankingu najlepiej sprzedających się lekkich samochodów dostawczych w Europie.


Zobacz także:

UŻYTKOWE

PREMIERY


 

Obecna najnowsza edycja Renault Trafic została dogłębnie zmodernizowana. Dzięki nowemu przodowi i reflektorom, wykonanym w całości w technologii LED, sylwetka Trafica stała się bardzo atrakcyjna. Samochód zyskał całkowicie nowe wnętrze. Atrakcyjny design i wysoka jakość wykończenia wnętrza oraz poziom wyposażenia są porównywalne ze standardami modeli osobowych.

Od 40 lat w służbie klientów biznesowych Nowe Renault Trafic jest idealnym narzędziem pracy dzięki cechom wpisanym w jego DNA: dużej ładowności, modułowości i rozbudowanej gamie dostępnych wersji. W obecnym wydaniu samochód dysponuje szeregiem nowych systemów bezpieczeństwa, nowoczesnym systemem multimedialnym oraz bogatszą i udoskonaloną gamą silników.

Bardziej nowoczesny, bardziej komfortowy i lepiej wyposażony Nowy Trafic plasuje się w ścisłej rynkowej czołówce. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, w szczególności małych firm usługowych i handlowych oraz klientów flotowych, poszukujących użytecznego, a jednocześnie przyjemnego narzędzia pracy.

Zamówienia na Nowe Renault Trafic można składać od 10 września ubiegłego roku.

Thierry Plantegenest, dyrektor handlowy Renault na świat i dyrektor ds. samochodów dostawczych Renault powiedział: Trafic to ponad 40 lat sukcesów handlowych! To wzorcowy model w segmencie lekkich furgonów. Przy pracach nad najnowszym modelem sięgnęliśmy do korzeni Renault Trafic i skupiliśmy się na jego mocnych stronach. Nowy Trafic dysponuje teraz największą w swoim segmencie długością przestrzeni ładunkowej i zachowuje niezmienioną łatwość modyfikacji zabudów, co pozwala oferować rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego z klientów biznesowych.

Jednocześnie wsłuchiwaliśmy się w opinie naszych klientów, aby jeszcze lepiej udoskonalić wnętrze i systemy wspomagania prowadzenia! Nowy Trafic łączy teraz w sobie to, co najlepsze z obu segmentów: wydajny pojazd dostawczy spełniający standardy samochodu osobowego.

Renault Pro+ i Trafic zawsze będą służyć naszym klientom biznesowym i będą wsparciem w rozwoju ich działalności.