RENAULT: BOLID FORMUŁY 1 NA AUKCJI WOŚP 2013!

Czy marzysz o tym, aby mieć własny bolid Formuły 1? Teraz masz taką szansę i jednocześnie możesz pomóc potrzebującym! Już od dziś możesz licytować zakup oryginalnej wielkości bolidu pokazowego Renault F1 Team w barwach z 2010 roku.

Zaledwie kilka lat temu ten sam bolid przemierzał tory wyścigowe jako samochód testowy zespołu F1 Renault.

– Cieszymy się, że możemy być częścią tak niezwykłego przedsięwzięcia jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – mówi Grzegorz Zalewski, Prezes Renault Polska. Mam nadzieję, że nasz bolid będzie cieszył się dużym zainteresowaniem i pozwoli na zebranie jak największej kwoty dla potrzebujących. Zapraszam serdecznie do udziału w licytacji!

Renault Polska otrzymało tytuł Partnera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przekazało na licytację niezwykły show-car Renault F1 Team. Zainteresowani zakupem mogą wziąć udział w charytatywnej Aukcji Internetowej WOŚP na Allegro, pod adresem: aukcje.wosp.org.pl/pokazowy-bolid-f1-renault-i686953.

Bolid zostanie zaprezentowany w studiu Telewizji Polskiej 13 stycznia 2013 r.

Przekazany na aukcję show-car jest w barwach zespołu Renault F1 z 2010 roku, w jakich Robert Kubica jeździł podczas Roadshow na torze w Poznaniu oraz zdobył swoje pamiętne miejsca na podium w GP Monako i Belgii. Bolid pokazowy nie posiada oczywiście silnika i innych elementów umożliwiających jazdę takim samochodem, ale…

Mali podopieczni liczą, ze osiągnie wysoką cenę!