RENAULT: DIANE KRUGER ROZŚWIETLA POLA ELIZEJSKIE

Aktorka Diane Kruger, która przyjechała na Pola Elizejskie samochodem elektrycznym Renault ZOE, uroczyście wcisnęła przycisk rozświetlający najpiękniejszą aleję świata świątecznymi światłami, które świecić się będą do 9 stycznia 2013 roku.

Renault jest oficjalnym partnerem świątecznej iluminacji na Polach Elizejskich od 2012 roku.

Świąteczne światła ozdobią Pola Elizejskie, rozświetlając 200 drzew rosnących wzdłuż alei na odcinku ponad 2 kilometrów. Tego roku twórcy iluminacji ponownie skorzystali z technologii LED trzeciej generacji, która jest bardziej przyjazna dla środowiska. Wykorzystanie nowych technologii pozwala na obniżenie rachunków za prąd. Zużycie 38 000 KWh podczas całej operacji zostanie pokryte przez produkcję energii na farmie solarnej w Thémis (departament Pireneje Wschodnie).

Spółka Renault, obecna na Polach Elizejskich od 100 lat, była pierwszą marką samochodową, która ulokowała się na najpiękniejszej alei świata.

Renault zapewnia innowacyjność w zakresie rozwoju technologii po przystępnych cenach. Firma posiada w ofercie całą gamę samochodów elektrycznych dostępnych dla każdego, czyli Kangoo Z.E, Fluence Z.E., Twizy i ZOE.

Od 1995 roku Renault angażuje się w poważne projekty środowiskowe, które uwzględniają wpływ działań spółki na środowisko na każdym etapie życia samochodu. Znak eco2 spółki Renault świadczy o tym zaangażowaniu.

Już drugi rok z rzędu Atelier Renault proponuje osobom odwiedzającym najpiękniejszą aleję świata spędzenie chwili w Atelier Renault Café, gdzie można skosztować koktajlu nazwanego „Iluminacje”. Otwarte jest codziennie od 10:30 do 23:30 (do 01:30 w piątek i sobotę), przez cały rok oferuje ciekawe wydarzenia związane z marką. O każdej porze dnia Atelier Renault Café, ze znajdującymi się w niej kładkami i antresolą, gości przechodniów na najpiękniejszej alei świata. Od 12:00 do 16:00 działa jako restauracja i bar, a od 16:00 aż do zamknięcia – jako bar i klub.

Atelier Renault jest również przestrzenią sprzedaży samochodów, sklepem firmowym Renault oferującym produkty związane z marką oraz bezpłatnym Hot Spotem Wifi.