RENAULT ECO2: SUKCES W POLAND BIKE MARATHON

Renault Eco2 Team zdobyło łącznie 10 371 punktów i ex aequo z drużyną Świat Rowerów Racing Team zajęło 1. miejsce w klasyfikacji drużynowej cyklu Poland Bike Marathon 2011. Bardzo dobry występ podczas ostatniej edycji rozgrywanej w ubiegły weekend w Legionowie pozwolił zespołowi na awans na 1. pozycję. W indywidualnej klasyfikacji generalnej w kategorii M2 Patryk Piasecki zajął 2 miejsce.

Łącznie na trzynaście rozegranych edycji Poland Bike Marathon w 2011 r. zawodnicy Renault Eco2 Team wystartowali w dwunastu. Ominięcie jednego wyścigu nie stanęło na drodze do zdobycia 1. miejsca w drużynowej klasyfikacji generalnej.

Zawodnicy Renault Eco2 Team zajęli również wysokie pozycje w indywidualnej klasyfikacji generalnej w poszczególnych kategoriach wiekowych. W kategorii M2 Patryk Piasecki zajął 2, a Kamil Rutkowski – 7 miejsce na 152 zawodników. W kategorii M3, gdzie łącznie sklasyfikowanych było 231 zawodników, Arkadiusz Jankowski wywalczył 7 pozycję, a dwa miejsca niżej znalazł się Tomasz Skalski. Katarzyna Pakulska, najmłodsza zawodniczka Renault Eco2 Team, zdobyła 1. miejsce w kategorii K1.

Renault Eco2 Team to sponsorowana przez Renault Polska drużyna kolarzy, w której skład wchodzą dwie zawodniczki i 10 zawodników. Ich zmagania można śledzić na specjalnie przygotowanej stronie drużyny pod adresem www.renaulteco2team.pl