RENAULT: FIRMA ZDUNEK WSPIERA MISTRZA NA DESCE

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koncesjoner marki Renault po raz kolejny postanowił uhonorować zawodnika windsurfingu w olimpijskiej klasie RS:X, Piotra Myszkę. Firma Zdunek przekazała mistrzowi nowe Renault Laguna Grandtour w wersji Bose Edition.

To wydarzenie zbiegło się ze zwycięstwem Polaka w zawodach Pucharu Świata ISAF rozegranego u wybrzeży francuskiego Hyeres.


Zobacz także:
SPORT


Koncesjonowany dealer marki Renault od 2012 roku współpracuje z popularnym sportowcem. Dotychczas po sportowe laury Piotr Myszka wyruszał samochodem Renault Grand Scenic w limitowanej wersji Tech Run. Od tego tygodnia mistrz będzie poruszał się nową Laguną Grandtour Bose Edition z silnikiem 2.0 dCi o mocy 150 KM.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Piotr Myszka trzy lata z rzędu wygrywał plebiscyt na najlepszego sportowca z Pomorza. Ubiegły sezon zakończył zdobywając Mistrzostwo Polski, Mistrzostwo Francji oraz zostając laureatem
46. Konkursu Fair Play PKOl. Niezmiennie cieszy się sympatią kibiców i sponsorów, czego najlepszym przykładem jest duże zainteresowanie ubiegłoroczną akcją na gdyńskiej plaży Szkoła Windsurfingu z Piotrem Myszką.

Zawodnik AZS AWFiS Gdańsk wraz z firmą Zdunek w lipcu ubiegłego roku zorganizował warsztaty windsurfingu dla podopiecznych z domu dziecka oraz dzieci klientów marki Renault. W tym roku firma Zdunek planuje powtórzyć wydarzenie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA