RENAULT: GAMA HYBRYD E-TECH UZUPEŁNIA OFERTĘ ELEKTRYKÓW

Motoryzacja przechodzi dynamiczne zmiany. Pojawiają się nowe rodzaje napędu, spowodowane koniecznością obniżenia zużycia paliwa i emisji CO2

Coraz ostrzejsze normy jakości powietrza i oczekiwania konsumentów sprawiają, że nie będziemy mogli obejść się bez elektryfikacji samochodów.


Zobacz także:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

Renault jest pionierem i liderem na rynku pojazdów elektrycznych, a teraz poszerza swoją ofertę o napęd hybrydowy E-TECH zgodny z wizerunkiem marki: wydajny, dynamiczny, nowoczesny i dostępny w modelach marki w kluczowych segmentach rynku.

Firma pragnie, aby doznania i przyjemność jazdy samochodem z napędem elektrycznym stały się dostępne dla jak największej liczby uzytkowników, zwłaszcza że konsumenci przywiązują coraz większą wagę do racjonalnych, pragmatycznych i inteligentnych rozwiązań.

Nową gamę Renault E-TECH Hybrid i Plug-in Hybrid tworzą trzy modele: Clio E-TECH Hybrid (hybryda pełna o mocy 140 KM), nowy Captur E-TECH Plug-in Hybrid (hybryda ładowana 160 KM) i nowy Megane Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid (hybryda ładowana 160 KM).

Nowa gama samochodów E-TECH daje możliwość wyboru technologii napędu dostosowanej do ich potrzeb (jazda na dłuższych trasach, uniwersalny miejski samochód itd.), a przy tym zapewnia niższą emisję CO2 i niskie zużycie paliwa nawet na długich trasach.

Modele hybrydowe E-TECH uzupełniają szeroką ofertę samochodów Renault z napędem w 100 proc. elektrycznym, która obejmuje nowe ZOE, Kangoo Z.E. oraz Master Z.E.