RENAULT: NAGRODA FLOTOWA DLA CLIO

Renault_33429

Nowe Renault Clio zostało wybrane najlepszym samochodem w segmencie B podczas FLEET DERBY 2013. Jurorzy przetestowali na torze ponad 80 aut. Organizatorem testu i plebiscytu jest wydawca magazynu „Fleet”.

W skład jury weszło 108 osób, które reprezentowały takie instytucje jak: PZPM, ITS, Automobilklub Polski, Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz dziennikarze motoryzacyjni i doświadczeni fleet managerowie.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
FLEET


Portal NewsAuto.pl był patronem medialnym wydarzenia.

– Dziękujemy za to wyróżnienie. Cieszymy się, że nowe Renault Clio cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, zarówno flotowych, jak i indywidualnych. To auto ma wszystko to, co mają duże samochody, aby pod względem racjonalnym i emocjonalnym spełnić oczekiwania i potrzeby rynku – mówi Tomasz Mróz, Dyrektor Sprzedaży Zbiorowej i Specjalnej, Renault Polska.

Nowe Renault Clio uosabia odnowę stylistyczną marki. Nowy model jest niezwykle starannie zaprojektowany, a jego produkcja spełnia bardzo wymagające standardy.

Dzięki podwójnej ofercie systemów multimedialnych z dotykowym ekranem – MEDIA NAV i Renault R-Link, nowe Renault Clio dokonuje przełomowego postępu w tym segmencie. Upowszechnia wyposażenie podnoszące komfort i bezpieczeństwo oraz proponuje szerokie możliwości personalizacji dostępne po raz pierwszy w ofercie Renault w tej kategorii samochodów.

Swoją uniwersalność Nowe Renault Clio zawdzięcza doskonałemu trzymaniu się drogi i jeszcze lepszemu komfortowi układu jezdnego oraz silnikom, które są liderami na rynku pod względem zużycia paliwa i emisji CO2, wynoszącymi już od 3,2 l/100 km i 83 g/km – to najlepszy wynik wśród silników wysokoprężnych.

Nowe Renault Clio posiada przestronne wnętrze i duży bagażnik (pojemność 300 dm3). Zapewnia również najwyższy poziom bezpieczeństwa czynnego i biernego – co zostało potwierdzone zdobyciem 5 gwiazdek w testach Euro NCAP według nowych, bardziej surowych zasad.