RENAULT: NIEZWYKŁA ŁAWKA NA KROCHMALNEJ

Warszawa 27/06/2013 Renault - ogrodek. fot.Krzysztof Zuczkowski

Kto powiedział, że ławka powinna służyć tylko do siedzenia? Wielofunkcyjna ławka, która jest zarazem miejscem odpoczynku i zabaw oraz trybuną do oglądania rozgrywek sportowych i podium do wręczania nagród, stanęła w Warszawie, na placu przy Krochmalnej 3.

Renault Polska jest współsponsorem ławki. Firma przekaże na budowę ławki także środki ze sprzedaży specjalnej edycji koszulek zaprojektowanych przez Monikę Błędowską z okazji wejścia pojazdu Twizy na polski rynek.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Renault Polska w związku z wejściem na polski rynek pojazdu elektrycznego Twizy przeprowadziło szereg działań prezentujących zieloną wizję przyszłości miast – bez spalin i hałasu (samochody elektryczne nie wydzielają spalin podczas użytkowania i są niezwykle ciche), łatwego przemieszczania się oraz minimalistycznego parkowania. Wiodącym elementem działań były Ogródki Chwilowe Twizy, które stanęły w centrum Warszawy na 3 weekendy. W kampanię została zaangażowana także projektantka mody. Dochód z koszulek Twizy zostanie w całości przekazany Fundacji „Na miejscu” odpowiedzialnej za budowę ławki. Ławka wielofunkcyjna, tak jak Ogródki Twizy i samochody elektryczne, jest szansą na zmianę przyszłości naszych miast w miejsca bardziej przyjazne ich mieszkańcom.

Budowa ławki wielofunkcyjnej jest elementem rewitalizacji skweru przy Krochmalnej 3 prowadzonej przez Fundację na rzecz wspólnot lokalnych „Na miejscu” oraz Project For Public Spaces.

retwizy 2_