RENAULT: NOWY EXPRESS VAN PODBIJA RYNEK

Renault jest liderem sprzedaży samochodów dostawczych w Polsce. Gama samochodów dostawczych Renault została w tym roku poszerzona o dwie nowe furgonetki: Renault Express Van i Kangoo Van.

Wprowadzone na rynek polski w kwietniu br. Nowe Renault Express Van oferuje wiele możliwości transformacji wnętrza, dlatego będzie odpowiednie zarówno do przewożenia przesyłek kurierskich, jak i – po zamontowaniu w nim komory izotermicznej – transportu żywności czy leków. Model ten to również idealny samochód dla osób zajmujących się budownictwem wykończeniowym. Najczęściej wybieraną wersją w Polsce jest Pack Clim z silnikiem benzynowym 1.3 TCe 100.


Zobacz także:

TESTY


 

NOWE RENAULT EXPRESS VAN

Praktyczny i ekonomiczny Nowy Express Van jest odpowiedzią na potrzeby klientów firmowych, poszukujących najlepszego stosunku ceny do parametrów użytkowych. Asymetryczne drzwi tylne, otwierane o 180°, pojemność użytkowa 3,3 m³ oraz długość przestrzeni ładunkowej 1,91 m (z pełną przegrodą) sprawiają, że Express Van jest przykładem najlepszego stosunku długości ładunkowej do całkowitej długości samochodu. Dzięki składanemu siedzeniu pasażera i odchylanej przegrodzie z kraty może przewieźć nawet 3,7m³ towaru. Przesuwne drzwi boczne oferują rekordową szerokość otworu bocznego wynoszącą 716 mm, znacznie ułatwiając dostęp do przestrzeni ładunkowej. 

Nowy Express Van – najważniejsze cechy:

Schowki o łącznej pojemności 44,3 litra ułatwiające organizację przestrzeni w kabinie pojazdu i niemające sobie równych w tej klasie.
Wygodny załadunek – wyjątkowo szerokie przesuwne drzwi boczne (716 mm). Wymiary przestrzeni ładunkowej znajdującej się za przegrodą (długość: 1,91 m, szerokość: do 3,7 m) największe w swojej klasie.
Więcej możliwości w zakresie łączności: ładowarka indukcyjna, do trzech gniazd USB i cztery gniazda 12 V, system multimedialny EASY LINK z funkcją replikacji ekranu smartfona i nawigacją, współpracujący z 8-calowym wyświetlaczem.
Wyższy poziom bezpieczeństwa dzięki takim rozwiązaniom jak kamera Rear View Assist – asystent monitorowania strefy za samochodem i systemy poprawiające widoczność w martwym polu widzenia, a także lepsze trzymanie się drogi dzięki układowi kontroli stabilności przyczepy.
Cztery silniki benzynowe i wysokoprężne.

W ofercie samochodów dostawczych Renault znajdziemy: Express Van, Kangoo Van, Kangoo Express, Kangoo E-Tech Elektryczne, Trafic, Master, Master E-Tech Elektryczny.