RENAULT: OSTATNI DZIEŃ BY WYGRAĆ MEGANE!

Dzisiaj (13 października) mija termin wzięcia udziału w konkursie: Historie niezawodnej przyjaźni z Renault. Prace konkursowe można zamieszczać na specjalnej stronie interenetowej: www.youtube.pl/renaultpl. Następnie 10 filmów, które otrzymają największą liczbę głosów oceniać będzie jury, w skład którego wchodzi między innymi aktor Rafał Królikowski. Autor najlepszej pracy odjedzie Renault Megane Dynamique z silnikiem 1.5 dCi 110.

Do tej pory wśród filmów znaleźć można love story z udziałem Renault, historie rodzinne opowiadające losy wielu pokoleń związane z marką, historie opowiadane wierszem, piosenki i pokazy zdjęć.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do konkursu do 13 października, do tego czasu można też oddawać głosy na ulubione prace.

Szczegóły konkursu:

W celu wzięcia udziału w konkursie Historie niezawodnej przyjaźni z Renault należy przygotować 60-sekundowy film opowiadający historię związaną z samochodem Renault i umieścić go na specjalnej dedykowanej stronie na YouTube. Praca może mieć formę klipu wideo, animacji, pokazu slajdów, prezentacji piosenki czy recytacji wiersza. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni dwuetapowo. Przez pierwsze 6 tygodni prace oceniają internauci na stronie www.youtube.pl/renaultpl. Następnie do finału zostanie zakwalifikowanych 10 prac, które otrzymały największą liczbę głosów. W finale prace oceniać będzie specjalna Komisja Konkursowa, w skład której wchodzi między innymi Rafał Królikowski, wieloletni klient i ambasador Renault.

Główną nagrodą w konkursie jest Renault Megane w wersji Dynamique z silnikiem 1.5 dCi 110 o wartości 78 890 zł brutto. Pozostali finaliści otrzymają vouchery o wartości 500 zł na zakup akcesoriów Renault.