RENAULT: POJEDŹ KOLEOSEM DOOKOŁA POLSKI

Chcesz wyruszyć w podróż dookoła kraju nowym Renault Koleos? Jeśli tak, odwiedź profil Renault Polska na Facebooku i w specjalnie przygotowanej aplikacji napisz dlaczego to właśnie Ty powinieneś dołączyć do ekipy, która w ciągu 48 godzin pokona trasę wzdłuż granicy Polski. Cała wyprawa będzie relacjonowana w Internecie.

Podroż dookoła granic Polski będzie niecodziennym testem wytrzymałości i funkcjonalności Nowego Koleosa, crossovera 4×4 marki Renault. Samochód pokona łącznie około 2 400 km w ciągu zaledwie 48 godzin. Trasa rozpocznie się 27 października br. w Terespolu i obejmować będzie ponad dwadzieścia miejscowości, w tym: Suwałki, Gdańsk, Koszalin, Szczecin, Zieloną Górę, Wrocław i Kraków.

Renault Polska daje fanom marki szansę na dołączenie do tej niezwykłej wyprawy. Aby wziąć w niej udział należy odpowiedzieć na pytanie zamieszczone w specjalnej aplikacji dostępnej na stronie www.facebook.com/RenaultPL. Konkurs potrwa do 20 października.

Nowe Renault Koleos weszło do sprzedaży w październiku. Samochód wyróżnia się dynamiczną sylwetką z nowym, bardziej wyrazistym i eleganckim przodem, a niezwykle starannie wykończone wnętrze podkreśla wyrafinowany charakter samochodu. W konstrukcji Nowego Koleosa wykorzystane zostało bogate doświadczenie Renault w dziedzinie bezpieczeństwa czynnego i biernego, a zastosowane w nim technologie napędu na cztery koła pochodzą z Nissana.

Partnerami wyprawy są: Renault Polska, Polkomtel SA – operator sieci Plus, Finder SA, MindMade oraz Francuskie.pl.