RENAULT: WYCEŃ I ODSPRZEDAJ SWÓJ SAMOCHÓD

Renault jako jedyna firma wśród importerów samochodów w Polsce wprowadza narzędzie do automatycznej wyceny odkupu pojazdu używanego online.

Moduł „wyceń swój samochód” został umieszczony na stronie renault.pl.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI


 

Ma on na celu ułatwienie odsprzedaży lub zakupu innego auta i zapewnienie kompleksowości oferty (zgodnie ze strategią Easy Life). Narzędzie oparte na skanerze średniej wartości rynkowej pozwoli sprawdzić cenę odkupu auta, bez potrzeby wychodzenia z domu. Wprowadzona usługa w przypadku, kiedy klient decyduje się na zmianę samochodu, pozwala zapoznać się z ofertą na nowe Renault lub inne auto używane z oferty Renault Selection (obejmuje różne marki samochodów).

Osoba ma również możliwość wyboru opcji samej wyceny auta. Po kliknięciu na „wyceń swój samochód” oraz wprowadzeniu podstawowych danych auta, takich jak: marka, model auta, data pierwszej rejestracji, przebieg i wybraniu salonu, z którym chcemy się skontaktować, otrzymuje się konkretną kwotę odkupu auta od dealera Renault oraz informację o tym, że dealer skontaktuje się z klientem w celu umówienia się na spotkanie weryfikujące wycenę odkupu auta.

Wycena odkupu auta jest bezpłatna, odbywa się w stu procentach online, bez zobowiązań, bez obowiązku zakupu nowego auta i dotyczy samochodów wszystkich marek. W przypadku decyzji o zakupie nowego auta kwota zweryfikowanej wyceny może być traktowana jako wpłata własna klienta i może łączyć się z promocjami dostępnymi na poszczególne modele Renault.

Wycena przez automatyczny moduł jest oparta na rzeczywistej średniej wartości rynkowej (skaner rynku, dane z bazy Eurotax).

Jakie samochody można wycenić i odsprzedać?

Wszystkie auta osób indywidualnych, których wartość nie przekracza 150 000 zł i wiek – 12 lat, a przebieg jest niższy niż 250 000 km. Automatyczna wycena nie obejmie pojazdów prawie nowych (poniżej roku lub przebieg mniejszy niż 1000 km), pojazdów LCV i ciężarowych oraz samochodów elektrycznych.