SACHS RACE CHALLENGE 2014: JUŻ TRWAJĄ ZGŁOSZENIA

SACHS_214

Po sukcesie akcji Sachs Roadshow, przedstawicielstwo ZF Friedrichshafen AG w Polsce zaprasza pracowników branży warsztatowej do udziału w kolejnym wyjątkowym wydarzeniu – Sachs Race Challenge 2014.

Tym razem, całodniowym szkoleniom technicznym i sprzedażowym będą towarzyszyły emocje związane z wyścigami rallycross. Zapisy już trwają.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Sachs Race Challenge 2014 odbędzie się w maju i czerwcu na torach w Słomczynie, Debrznie i Wrocławiu. W programie akcji znalazły się całodniowe szkolenia techniczne z zakresu układów zawieszenia i kierowniczych oraz systemów hybrydowych. Nie zabraknie też jazd porównawczych – tym razem, uczestnicy przekonają się, jak ważnym aspektem w kwestii bezpieczeństwa są sprawnie działające amortyzatory przednie. Podczas szkoleń sprzedażowych podjęty zostanie z kolei temat reklamacji – trudny, ale niezwykle ważny dla profesjonalnej obsługi klientów nowoczesnego warsztatu.

Atrakcyjnym tłem szkoleń będą jazdy po torze rallycrossowym w specjalnie przygotowanych na tą okazję samochodach Mercedes C280. Na obecnych czekają treningi, kwalifikacje i Wielki Finał pod koniec każdego dnia akcji, połączony z wręczeniem nagród dla wyróżniających się uczestników.

Jak wziąć udział

Akcja skierowana jest do warsztatów pojazdów osobowych i ciężarowych, które zaopatrują się w oryginalne części firmy ZF. Podstawowym warunkiem udziału w SACHS Race Challenge 2014 jest zakup przez dany warsztat, w okresie od 1 stycznia do 10 maja 2014 roku, części marek Sachs, Lemförder, ZF Parts oraz ZF Lenksysteme, o wartości minimalnej wynoszącej, w zależności od wielkości warsztatu: w przypadku warsztatów osobowych od 2 do 6 tysięcy złotych, a warsztatów ciężarowych – od 4 do 12 tysięcy złotych. Zaproszenia do udziału w Sachs Race Challenge 2014 otrzyma 1,2 tysiąca pracowników warsztatów, które osiągną najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach.

Udział w akcji można zgłosić na stronie internetowej www.zf.com/pl lub u dystrybutorów uczestniczących w akcji: Inter Cars, Inter Team, Moto-Profil, Auto Partner oraz Gordon.

Bieżące informacje na temat Sachs Race Challenge 2014 są dostępne na powyższej stronie internetowej. Można je również uzyskać kontaktując się z poszczególnymi dystrybutorami lub warszawskim biurem ZF.