SEAT: CZUJNIKI PARKOWANIA ZE ZNIŻKĄ

Panująca obecnie aura nie sprzyja komfortowemu parkowaniu auta. Słaba widoczność powoduje często obniżenie bezpieczeństwa podczas manewrów przy wykorzystaniu wstecznego biegu. Co za tym idzie o uszkodzenia tylnego zderzaka czy błotnika bardzo łatwo. Mogą się one zdarzyć nawet najbardziej wytrawnym kierowcom.

Dlatego firma Iberia Motor Company, Generalny Importer aut marki Seat, przygotowała dla klientów salonów i serwisów marki promocyjną cenę na zestaw czujników parkowania. Dla wszystkich, którzy do 30 kwietnia b.r. zdecydują się na zakup zestawu jego koszt wyniesie jedynie 329 złotych, co daje rabat w wysokości ponad 55 zł (poprzednia cena 386,60 zł).

Zestaw zawiera 4 sensory ultradźwiękowe instalowane w tylnym zderzaku oraz kolorowy wyświetlacz diodowy 8 cm x 2 cm, wskazujący odczyt z każdego sensora osobno. W wyświetlaczu znajduje się zintegrowany cyfrowy sygnał dźwiękowy, który ostrzega o zbliżającej się przeszkodzie (zasięg ostrzegania wynosi od 1,8 m do 0,3 m). System włącza się automatycznie po załączeniu biegu wstecznego w aucie.

Zimowe promocje na nowe Seaty: www.seat.pl