SEAT eXS JUŻ MOŻNA ZAMAWIAĆ W POLSKICH SALONACH (CENA)

seat-hulajnoga12

W salonach dealerskich SEAT w całej Polsce można już zamówić hulajnogę elektryczną eXS. Ten miejski pojazd inspirowany Barceloną powstał we współpracy z Segwayem, liderem indywidualnej mobilności elektrycznej.

Model jest dostępny już w cenie od 2599 zł brutto, również w opcji finansowania osobno lub razem z samochodem.


Zobacz także:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

Nowa hulajnoga jest pierwszym pojazdem realizującym strategię zmiany profilu SEAT-a z producenta samochodów na dostawcę mobilności. Rozwija ona prędkość maksymalną 25 km/h, a jego bateria pozwala na przejechanie bez ładowania nawet 25 km. Użytkownicy docenią również krótki czas pełnego ładowania akumulatora – 3,5 godziny.

seat-hulajnoga13

Model wyposażono w oszczędne przednie i tylne światła LED oraz konfigurowalne oświetlenie ambientowe. Komfort jazdy zapewniają większe koła, amortyzatory oraz tempomat. W kontroli parametrów hulajnogi pomaga wyświetlacz LCD, a wbudowany modem Bluetooth zapewnia komunikację z dedykowaną aplikacją na smartfona.

Konstruktorzy wyposażyli eXS w zabezpieczający przed kradzieżą system, który w momencie wykrycia ruchu uruchamia alarm dźwiękowy i wysyła powiadomienia na telefon. Maksymalne obciążenie to 100 kg.

Hulajnoga dostępna jest w klasycznym czerwonym kolorze z logo SEAT, a o barcelońskim rodowodzie pojazdu przypomina fragment mapy stolicy Katalonii na jego podnóżku.

seat-hulajnoga14

Wyprodukowanie i sprzedaż hulajnogi stworzonej we współpracy z Segwayem oraz prezentacja samochodu koncepcyjnego Minimó jest realizacją strategii, zgodnie z którą SEAT ma być liderem Grupy Volkswagen w projektowaniu pojazdów miejskich i wdrażaniu rozwiązań dedykowanych mikromobilności.

Wymiary: szerokość – 43 cm, długość – 102 cm (113 cm po złożeniu), wysokość – 113 cm (40 cm po złożeniu), waga – 12,5 kg. Gwarancja – 24 miesiące.